iPhone X ve Galaxy S9 Plus Karşılaştırması

Haberler

2 büyük ezeli rakip amiral gemisi iPhone X ve Galaxy S9 Plus’ın karşılaştırması sizlerle.

Facebook 360 Duyuruldu

Haberler

Sanal gerçeklik teknolojisine büyük kaynak ayıran Facebook, Facebook 360 adındaki ilk sanal gerçeklik uygulamasını duyurdu.

Android Telefonlar iPhone’dan Daha Stabil

Haberler

Akıllı telefonlar üzerine yapılan yeni bir araştırma oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıkardı. Araştırma sonuçlarına göre Android telefonlar iPhone modellerinden daha stabil çalışıyor.

Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Genel

Facebook videolarını indirmek oldukça kolay. Hiçbir program veya eklenti kullanmadan Facebook’tan video indirme işleminin nasıl yapıldığının detayları haberimizde.

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Tanıtıldı

Haberler

Samsung, amiral gemisi telefon serisi Galaxy S’in yeni modelleri S7 ve S7 Edge’i Barselona’daki Unpacked etkinliğinde tanıttı. Aylardır merakla beklenen telefonların tüm detayları haberimizde.

Sanal Gerçeklik Olimpiyatlarda

Haberler

Gelişen teknolojinin son çözümlerinden biri olan sanal gerçeklik ürünleri spora uyarlanıyor. Teknoloji, 2016 Kış Gençlik Olimpiyatları’nda kullanılmaya hazırlanıyor.

Google Güneş Enerjili Drone İle 5G İnternet Sağlamayı Test Ediyor

Haberler

Arama motoru ve internet devi Google, New Mexico’da bulunan uzay üssünde 4G’den tam 40 kat daha hızlı internet sağlayacak olan 5G teknolojisini drone’lar aracılığıyla dağıtmak için testlere devam ediyor.

Php 7 Yayınlandı

Haberler

20 yıl önce Rasmus Lerdorf tarafından yaratılan ve daha sonra Php topluluğu tarafından geliştirilmesi devam eden…

Android Oyunlarını Windows’ta Oynayın

Android

Windows için en iyi Android emülatörü olarak gösterilen BlueStacks’in yeni versiyonu yayınlandı. BlueStacks 2 ile Windows’ta Android deneyimini yaşayabilirsiniz.

Facebook Fotoğrafları Sese Çevirmeye Başladı

Haberler

Facebook geliştirdiği yapay zeka teknolojisi ile fotoğrafları tanıyabiliyor. Bu özellik ile çok önemli bir konuda engeller aşılıyor.

Uzaydan İnternet Gerçek Oluyor

Haberler

Bir süre önce SpaceX tarafından duyurulan uydu üzerinden internet servisinin sağlanması ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. SpaceX’in uzaydan dağıtacağı internetin detayları haberimizde.

Hyperloop İçin İlk Testler Gelecek Yıl Başlayacak

Haberler

SpaceX’in kurucusu Elon Musk’ın birkaç yıldır hayalini gerçeğe çevirmek için uğraştığı Hyperloop adlı yüksek hızlı taşıma aracı yavaş yavaş hayata geçiyor.

Facebook Signal Duyuruldu

Haberler

Günümüzün en popüler sosyal medya platformu Facebook, gazetecilere yönelik yeni uygulaması Signal’i duyurdu. Facebook Signal ile ilgili tüm detaylar haberimizde.
Copyright © 2019 Celal Yurtcu – Teknolojiye dair ne varsa. Her hakkı saklıdır.