Root Nedir?

Android

Root ile ilgili merak edilen merak edilen tüm soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Android Telefona Nasıl Format Atılır?

Android

Android işletim sistemli telefonlara format atma rehberini sizler için hazırladık.

Android O İle Gelecek Yenilikler

Android

Google’ın yeni mobil işletim sistemi Android O ile birçok yenilik geliyor. Devrim niteliğindeki Android O güncellemesi…

Android Güncellemeleri Artık Kota Dostu!

Android

Android içerisinde yer alan uygulamalara düzenli olarak gelen uygulamalar boyutları nedeni ile oldukça fazla tepki topluyordu.

Android Oyunlarını Windows’ta Oynayın

Android

Windows için en iyi Android emülatörü olarak gösterilen BlueStacks’in yeni versiyonu yayınlandı. BlueStacks 2 ile Windows’ta Android deneyimini yaşayabilirsiniz.

Android Marshmallow Sürümünde Root İşlemi Cihazı Garanti Dışı Bırakmayacak

Android

Android 6.0 Marshmallow sürümünde Root işlemi daha güvenli. Root kök dosyaları artık sistem bölümüne yüklenmiyor. Yapılan Root işlemi cihazı garanti dışı bırakmayacak.

Android 6.0 Marshmallow Alacak Cihazların Tam Listesi

Android

Google’ın yeni Android sürümü Android 6.0 Marshmallow alacak cihazların en güncel listesini sizler için hazırladık. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak cihazların tam listesi haberimizde.

Android 6.0 Marshmallow Yayınlandı

Android

Google’ın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği etkinlikte bu hafta geleceği açıklanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi Nexus modelleri için OTA yoluyla yayınlandı. Güncellemenin tüm detayları haberimizde.

Android Cihazları Hızlandırma Yöntemleri

Android

Android telefon ve tabletler için çok sayıda hızlandırma uygulaması var. Sizler için en iyi hızlandırma uygulamalarını araştırdık. Detaylar haberimizde.

Android Cihazları Yavaşlatan Uygulamalar

Android

Android cihazınız aldığınız günkü performansını göstermiyor veya çok mu pil tüketiyor? O zaman cihazı yavaşlatan ve tabiri caizse pili sömüren uygulamaları incelemelisiniz.

Android’de Önemli Bir Güvenlik Açığı Bulundu

Android

Özel bir ekibin yaptığı araştırmaya göre Android işletim sistemli cihazlarda yapılan fabrika ayarlarına dönüş işlemi verileri tam anlamıyla silmiyor.

Android M Sürümü Yakında Geliyor

Android

Google, bu ay sonu düzenleyeceği Google I/O 2015 etkinliğinde Android’in yeni sürümü Android M’yi tanıtacak. Yeni sürüm ile ilgili detaylar haberimizde.

Android Artık Daha Güvenli

Android

Android platformunun 2014 yılına ait güvenlik raporu açıklandı. Rapora göre Android’de zararlı yazılım yükleme oranı geçen yıllara göre çok düşük seviyelerde.

Android Uygulamalarını Bilgisayarda Çalıştırma

Android

Google Chrome ile Windows, Mac OS X ve Linux işletim sistemini kullanan cihazlarda Android uygulamalarını çalıştırabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Android Telefonunuzu Galaxy S6 Gibi Yapın

Android

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 çok güzel bir arayüzle geliyor. Android telefonunuzun arayüzünü Galaxy S6 gibi yapabilirsiniz. Detaylar haberimizde.
Copyright © 2019 Celal Yurtcu – Teknolojiye dair ne varsa. Her hakkı saklıdır.