Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Gizli numara engellemenin nasıl yapılacağı ile ilgili tüm detaylar yazımızda.

Devamı »

PTT Messenger Tanıtıldı

Milli mesajlaşma uygulaması PTT Messenger Başbakan Binali Yıldırım tarafından tanıtıldı.

Devamı »

Android Go Tanıtıldı

Giriş seviye akıllı telefonlar için tasarlanan Android Go işletim sistemi resmi olarak tanıtıldı.

Devamı »

Samsung Chromebook Pro Tanıtıldı

Samsung’un merakla beklenen Chromebook Pro modeli tanıtıldı. Cihazın tüm detayları, çıkış tarihi ve satış fiyatı haberimizde.

Devamı »

Teknosa Preo My VR Box İncelemesi

Uygun fiyata sanal gerçeklik deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap eden Teknosa Preo My VR Box incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı haberimizde.

Devamı »

Remix OS Kurulumu

Remix OS ile ilgili merak edilen tüm soruların cevaplarını bu haberimizde bulabilirsiniz. Android tabanlı Remix OS işletim sisteminin kurulumu, özellikleri ve tüm detayları haberimizde.

Devamı »

Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Milyonlarca hayranı tarafından merakla beklenen Pokemon GO Android ve iOS platformları için çıktı. Mobil oyun dünyasının yeni oyunu Pokemon GO’nun indirilip kurulması ve oynanışı ile ilgili tüm bilgiler haberimizde.

Devamı »

Nokia Here Maps İncelemesi

Nokia tarafından geliştirilen Here Maps uygulamasını inceledik. Harita ve navigasyon uygulaması Here Maps ile ilgili tüm detaylar incelememizde.

Devamı »

Android Marshmallow Sürümünde Root İşlemi Cihazı Garanti Dışı Bırakmayacak

Android 6.0 Marshmallow sürümünde Root işlemi daha güvenli. Root kök dosyaları artık sistem bölümüne yüklenmiyor. Yapılan Root işlemi cihazı garanti dışı bırakmayacak.

Devamı »

YouTube Videolarını Arka Planda Oynatma

Android cihazlarda YouTube videolarını arka planda oynatmak mümkün. Peki YouTube videoları arka planda nasıl oynatılır? YouTube videolarını arka planda oynatmanın detayları haberimizde.

Devamı »

Google Uygulamalarının Android Cihazlarda Ön Yüklü Olması Şartı Kaldırıldı

Google, Android’in kaynak kodlarının kullanımını içeren şartlarda üreticiler için çok önemli değişiklikler yaptı.

Devamı »

SanDisk Kablosuz Flash Bellek Tanıtıldı

SanDisk’in yeni tanıttığı kablosuz Connect Wireless Stick flash sürücüsü, daha fazla kapasite ve geliştirilmiş kullanıcı deneyimi ile cihazlar arasında fotoğraf ve video aktarımını daha esnek ve kolay hale getiriyor.

Devamı »

Google Saat Uygulaması Yayınlandı

Android 5.0 Lollipop ile gelen Google’ın yeni saat uygulaması Google Play’de yayınlandı. Google Saat uygulamasının detayları ve indirme bağlantısı haberimizde.

Devamı »