PUBG: New State Çıktı

PUBG New State

PUBG Studio uzun zamandır merakla beklenen PUBG: New State oyununu resmi olarak yayınladı.

PUBG: New State Nihayet Çıktı

Bulut sunucuları ile ilgili yaşadıkları bazı problemleri gidermek ve oyunun stabil olarak çalışmasını sağlamak için etkinliği 2 saat ertelenen PUBG: New State rihayet resmiyet kazandı.

Mobil oyuncuların merakla beklediği ve 50 milyondan fazla ön kayıt başarısına ulaşan oyuna şu andan itibaren erişmek mümkün.

PUBG: New State Nasıl İndirilir?

PUBG: New State, oyuncuları 2051 yılında Troi şehrine bırakarak oyunu başlatıyor. PUBG Studio ve Krafton şirketlerinin açıklamasına göre “Bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan birisi” olacak.

PUBG: New State otomatik örnekleme, otomatik pozlama ve küresel aydınlatma gibi özelliklerden yararlanılarak mobil oyun deneyimini PUBG’nin PC versiyonu ile aynı düzeye getirmek için son teknoloji imkanlarından faydalanıyor. Silah sesi sistemi de bu yeni grafik geliştirmelerle tamamen yeniden tasarlanmış.

PUBG: New State Sistem Gereksinimleri

PUBG: New State’in etkileyici grafikleri en yeni mobil donanım kullanıcıları ile sınırlı kalmayacak. Krafton firması oyuncuların birçoğunun beğeneceği şekilde oyunun optimize edildiğini, bu nedenle sistem gereksinimlerinin en az bir iPhone 6s’de yer alan iOS 13 ya da üstü ve en az 2 GB RAM’e sahip herhangi bir Android 6 ve üzeri işletim sistemli cihazları desteklediğini belirtti.

Krafton şirketi PUBG: New State’de güvenli ve adil bir oyun ortamını teşvik etmek için yetkisiz programların, klavyelerin, emülatörlerin ve farelerin kullanımını yasaklıyor. Ayrıca hileyi önlemek ve oyunun kodunu korumak için hackleri aktif olarak tespit edip kısıtlama yapıyor.

Etkinlik esnasında oyunun yeni arenası Troi ve güncellenen Erangel da dahil 4 yeni harita ile geliyor. Diğer tüm PUBG oyunlarında olduğu gibi PUBG: New State her sezona özgü bir konsept ile düzenli olarak güncellenecek. Ayrıca PUBG oyununu indirenlere özel hediyeler de dağıtılıyor.

PUBG: New State İndir

PUBG: New State’i Android cihazlarınız için Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

PUBG: New State’i iOS cihazlarınız için App Store üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

PUBG: New State Tanıtım Videosu

PUBG: New State’in resmi tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir