YouTube Vanced Alternatifi Uygulamalar

YouTube Vanced Alternatifi Uygulamalar

Google Play‘den kaldırılan ve Google Play Protect‘te güvensiz olarak işaretlenen YouTube Vanced‘in alternatifi olan uygulamaları sizler için derledik.

YouTube Vanced Benzeri Alternatif Uygulamalar

Reklamsız video izleme ve arka planda video oynatma gibi YouTube Premium kullanıcılarına sunulan bu özellikleri ücretsiz olarak sunması ile popüler olan YouTube Vanced uygulaması kısa bir süre kullanımdan kaldırılmıştı. Uygulama daha önce YouTube Vanced’i yükleyen mevcut kullanıcılara hala açık olsa da Google‘ın dikkatini fazlasıyla çekti.

Google Play Protect, YouTube Vanced yüklü olan cihazlara bildirim göndererek uygulamayı silmeleri konusunda uyardı. Gelen bilgiler yakında YouTube‘un API’sinde de değişiklik yaparak YouTube Vanced’i tamamen erişime engelleyeceğini ortaya koydu. YouTube Vanced’e benzeyen alternatif uygulamaları yazımızın devamında inceleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube Vanced’e Benzeyen Uygulamalar

Google’ın dikkatini şimdilik tek bir uygulama çekse de YouTube Vanced benzeri birçok alternatifi var. Bunların bir kısmı en az onun kadar popüler. 1 uygulama hariç ücretsiz ve reklamsız YouTube videoları izlemek için kullanabileceğiniz en iyi YouTube Vanced alternatifi uygulamaların listesi aşağıda.

Önemli Uyarı: Aşağıdaki listede önerdiğimiz uygulamaların birçoğu YouTube’un telif haklarını ihlal ediyor. Ayrıca korsan video izleyerek içerik üreticilerine de zarar vereceğinizi unutmayın

YouTube Premium (Yasal Alternatif Uygulama)

Youtube Vanced benzeri uygulamalar listemizin bir numarası içeriklerin orijinal platformu YouTube. Ayrıca içerikleri yasal olarak reklamsız izlemenin de tek yolu bu.

Aylık ve yıllık ödeme imkanı da sunan YouTube Premium öğrencilere de bazı indirimler sunuyor. Bundan dolayı ilk olarak burayı incelemenizi ve sürekli kapanma riski olabilecek uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Yine de zararlı olabilecek olsa da ücretsiz alternatifler aşağıda. Tercih size kalmış.

YouTube Vanced Benzeri Uygulamaların Listesi

Uygulama Adı Avantajları Dezavantajları
NewPipe Reklamsız ve arka planda video oynatma Google hesabı ile giriş desteği yok.
SkyTube Reklamsız ve arka planda video oynatma Google hesabı ile giriş desteği yok.
LibreTube Reklamsız ve arka planda video oynatma Google hesabı ile giriş desteği yok. Beta aşamasında.
uYouPlus Reklamsız ve arka planda video oynatma. iOS desteği. Google hesabı ile giriş yapabilme. Yükleme sorunları ve uygulama hataları.
uBlock Origin Reklamsız ve arka planda video oynatma. Google hesabı ile giriş yapabilme. PC ile uyumlu. Web tabanlı olduğu için video indirme benzeri uygulama özelliklerine sahip değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir