Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Haberler

Gizli numara engellemenin nasıl yapılacağı ile ilgili tüm detaylar yazımızda.

PTT Messenger Tanıtıldı

Haberler

Milli mesajlaşma uygulaması PTT Messenger Başbakan Binali Yıldırım tarafından tanıtıldı.

Jailbreak Nedir?

Apple

Apple ekosistemindeki cihazları daha özgür kullanmak için uygulanan jailbreak işlemi…

Teknosa Preo My VR Box İncelemesi

Haberler

Uygun fiyata sanal gerçeklik deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap eden Teknosa Preo My VR Box incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı haberimizde.

Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Genel

Milyonlarca hayranı tarafından merakla beklenen Pokemon GO Android ve iOS platformları için çıktı. Mobil oyun dünyasının yeni oyunu Pokemon GO’nun indirilip kurulması ve oynanışı ile ilgili tüm bilgiler haberimizde.

Adblock Browser Mobil Cihazlar İçin Yayınlandı

Haberler

Reklamları engelleyen Adblock tarayıcı uygulaması Android ve iOS için yayınlandı. Adblock Browser hakkında tüm detaylar ve indirme bağlantısı haberimizde.

SanDisk Kablosuz Flash Bellek Tanıtıldı

Haberler

SanDisk’in yeni tanıttığı kablosuz Connect Wireless Stick flash sürücüsü, daha fazla kapasite ve geliştirilmiş kullanıcı deneyimi ile cihazlar arasında fotoğraf ve video aktarımını daha esnek ve kolay hale getiriyor.

Scorp Android Uygulaması Yayınlandı

Haberler

Sosyal medya, sözlük ve video kültürüne yeni bir soluk getiren yerli sosyal medya platformu Scorp için merakla beklenen Android uygulaması yayınlandı.

Nintendo Game Boy Emülatörü Geliyor

Haberler

Bir dönemin efsane el konsolu Nintendo Game Boy mobil cihazlarda yeniden canlanabilir. Son iddialar resmi Game Boy emülatörünün iOS ve Android için hazırlandığı yönünde.

Facebook Slingshot Yayınlandı!

Haberler

Facebook, Snapchat’e rakip olmak için geliştirdiği Slingshot uygulamasını yayımladı. Uygulamayı App Store ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.
Copyright © 2019 Celal Yurtcu – Teknolojiye dair ne varsa. Her hakkı saklıdır.