Teknosa Preo My VR Box İncelemesi

Uygun fiyata sanal gerçeklik deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap eden Teknosa Preo My VR Box incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı haberimizde.

teknosa-preo-my-vr-box

Sanal gerçeklik teknolojisi son dönemin en popüler konu başlıklarından biri. Pazarda Oculus Rift, HTC Vive gibi üst düzey sanal gerçeklik gözlükleri olduğu gibi, akıllı telefonlarla birlikte kullanılabilen VR gözlükler de bulunuyor.

Bu incelememizde uygun fiyatlı bir sanal gerçeklik gözlüğü almak isteyenlere hitap eden Teknosa Preo My VR Box modelini inceliyoruz.

Teknosa Preo My VR Box Özellikleri

4 inç ila 6 inç arası tüm akıllı telefonları destekleyen Teknosa Preo My VR Box, dış görünümüyle pazarda bulunan diğer VR gözlüklere oldukça benziyor.

Gözlüğün yüz ile temas edilen bölümünde kullanılan yumuşak kaplama, ergonomik kullanım ve uzun süreli kullanımlarda cihazın rahatsız etmemesi adına büyük önem taşıyor. Ayrıca üst tarafta yer alan lens ayarlama seçeneği de önemli zira bu sayede görüntüyü iyileştirebilmek ve kendinize göre ayarlayabilmek mümkün.

Google Play veya App Store‘da yer alan tüm VR içeriklerini destekleyen Teknosa Preo My VR Box ile 360 derece VR videolarını izleyebiliyor, uygulamalardan ve oyunlardan faydalanabilirsiniz. Tabi bu noktada elde edilen görüntünün kullanılan telefonla doğrudan bağlantısı bulunuyor. Ürün, yüksek çözünürlüklü ekrana sahip telefonlarda daha iyi bir VR deneyimi sunuyor.

Teknosa Preo My VR Box Artıları

Uygun fiyat

Ayarlanabilir lens

Ergonomik tasarım

Teknosa Preo My VR Box Eksileri

Oyun oynamak için oyun koluna ihtiyaç duyuyor

Fiyat: 69 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir