Panasonic Bükülebilir Pil Üretti

Panasonic geliştirdiği yeni pil teknolojisi ile bükülebilir pil üretmeyi başardı. Kavisli cihazların daha fazla yaygınlaşmasını sağlayacak olan pilin tüm detayları haberimizde.

Devamı »

3 Gün Pil Ömrü Sunan 40 Dolarlık Android Telefon

Hem akıllı telefon kullanıp hem de uzun süre şarj isteyenler için yeni bir seçenek daha tanıtıldı. 39,99 dolarlık fiyatıyla dikkat çeken BLU Energy JR, 3 gün pil ömrü sunuyor.

Devamı »

Kendi Kendine Dolan Su Şişesi: Fontus

Indiegogo sitesinde başlatılan Fontus projesi, şişenin içindeki teknolojiyle birlikte suyun sürekli olarak yenilenmesini sağlıyor. Projenin tüm detayları haberimizde.

Devamı »

Hem Android Hem de iOS Uyumlu Şarj Kablosu

Akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra kullanıcıların en önemli sorunlarından birisi de şarj olmuştur. Kickstarter sitesinde yeni bir projede kullanıcıların bu sorununu ortadan kaldırmak hedefleniyor.

Devamı »

Dünyanın En Hızlı Şarj Eden Bataryası: ASAP Dash

ASAP Dash, dünyanın en hızlı şarj eden bataryası ünvanı ile tanıtıldı. ASAP Dash, cihazları 5-10 dakika içinde tamamen şarj etme garantisi veriyor. Detaylar haberimizde.

Devamı »

Parmak İzi Okuyuculu Asma Kilit: TappLock

Dünyanın ilk akıllı parmak izi okuyuculu asma kilidi olarak duyurulan TappLock, güvenlik konusunda üst düzey bir işlevsellik vadediyor. TappLock’un tüm detayları haberimizde.

Devamı »

Yeni Kişisel Hava Aracı: Snowstorm

Singapur’da bulunan National University of Singapore’da 8 mühendislik öğrencisi bir araya gelerek akademik çatı altında Singapur’un ilk kişisel uçuş aracını geliştirdi.

Devamı »

Telefonunuzu Başka Bir Telefonla Şarj Edin

PowerMe ile her cihazı taşınabilir şarj aleti şeklinde kullanabilir, veri transferi gerçekleştirebilirsiniz. PowerMe Indiegogo projesi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Devamı »

Wi-Fi Üzerinden Şarj Dünyayı Değiştirecek

Bilim insanları, Wi-Fi dalgaları üzerinden mobil cihazların şarj olabilmesinin mümkün olduğunu açıkladı. Dijital dünyada tüm dengeler yerinden oynayacak.

Devamı »

Tek Tip Şarj Aleti Geliyor!

Avrupa Birliği özellikle Apple’ı zorlayacak bir karara imza atmak üzere; karara göre piyasaya çıkacak tüm akıllı telefonlar aynı şarj girişini kullanmak zorunda.

Devamı »