iPhone 7 Plus İncelemesi

Merakla beklenen iPhone 7 Plus incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları incelememizde.

Devamı »

iPhone 7 İncelemesi

Merakla beklenen iPhone 7 incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları incelememizde.

Devamı »

Android Telefonlar iPhone’dan Daha Stabil

Akıllı telefonlar üzerine yapılan yeni bir araştırma oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıkardı. Araştırma sonuçlarına göre Android telefonlar iPhone modellerinden daha stabil çalışıyor.

Devamı »

Dünyanın En Hızlı Şarj Eden Bataryası: ASAP Dash

ASAP Dash, dünyanın en hızlı şarj eden bataryası ünvanı ile tanıtıldı. ASAP Dash, cihazları 5-10 dakika içinde tamamen şarj etme garantisi veriyor. Detaylar haberimizde.

Devamı »

Yüzeysel Çiziklerde Kendi Kendini Onaran Telefon Kılıfı Satışa Sunuldu

Akıllı telefonlar için geliştirilen teknolojiler bazen yok artık dedirtiyor. İşte onlardan biri diyebileceğimiz kendini onaran ekran filmi. Detaylar haberimizde.

Devamı »

iPhone 6s İncelemesi

Apple’ın son bombası merakla beklenen iPhone 6s modelini sizler için inceledik. iPhone 6s’in tüm detayları ve satış fiyatı imcelememizde.

Devamı »

iOS 9 Hakkında Herşey

Apple’ın düzenlediği WWDC 15 etkinliğinde merakla beklenen iOS 9 tanıtıldı. iOS 9 ile gelen tüm yenilikler haberimizde.

Devamı »

Samsung Galaxy S6, HTC One M9 Plus ve iPhone 6 Hız Testi

Akıllı telefonlarda ne kadar güçlü işlemciler olursa olsun telefonların uygulamaları çalıştırma hızları her zaman değişebilir. Samsung Galaxy S6, HTC One M9 Plus ve iPhone 6 hız testi sizlerle.

Devamı »

iPhone’a Geri Tuşu Geliyor

Kickstarter’da yer alan Halo Back ekran koruyucu projesi ile iPhone’a geri tuşu özelliği geliyor. Peki iPhone’da geri tuşu nasıl çalışacak? Detaylar haberimizde.

Devamı »

iPhone 6 ve Galaxy S6 Tartışması Kanlı Bitti

Biri Apple iPhone 6 diğeri Samsung Galaxy S6 akıllı telefon sahibi iki arkadaş kavgaya tutuştu. Kırdıkları şişeler ile birbirlerini kafalarından yaraladılar.

Devamı »

En Dayanıklı Kasa Oppo N3’de

İlginç tasarımı ile dikkat çeken Oppo N3, bükülmeye karşı oldukça dayanıklı. Boeing uçaklarında kullanılan aluminyum-lityum alaşımlı kasa ilk kez bir akıllı telefonda kullanılacak.

Devamı »

Safir Ekranlı İlk Telefon Tanıtıldı

Apple’ın bir sonraki akıllı telefonu iPhone 6’da kullanılacağı söylenen safir ekran bambaşka bir akıllı telefonda şimdiden kullanıldı.

Devamı »

Android L ile Ses USB’den Alınacak

Google’ın Beta aşamasında olan yeni mobil işletim sistemi Android L ile cihazların USB çıkışlarından ses alabilmenin mümkün olduğu ortaya çıktı.

Devamı »