Akıllı telefonlar için geliştirilen teknolojiler bazen yok artık dedirtiyor. İşte onlardan biri diyebileceğimiz kendini onaran ekran filmi. Detaylar haberimizde.

innerexile

Teknoloji dünyası genellikle hayatın her alanını etkiliyor olsa da, son yıllarda geliştirilen yeni teknolojilerin pek çoğu mobil cihazlar üzerine. Onlardan biri de çizikleri kendi kendine onaran yüzeyler. İlk olarak LG G Flex ailesinin arka kapağında gördüğümüz kendini onarma teknolojisi, bugün de bir Innerexile telefon kılıfı olarak karşımızda.

Kendini Onaran Telefon Kılıfı Innerexile Satışa Sunuldu

Şimdilik sadece iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri için geliştirilmiş olan kendini onaran yüzey teknolojisi, içerisinde barınan mikro kapsüller ile çizikleri 1 saniyede onarabiliyor. Tabii bu onarım süresinin çiziğin boyutuna göre değiştiği çok açık.

Aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kendini onaramadığı belirtilen telefon kılıfının, kendini onardığı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Amazon‘da iPhone 6s ve iPhone 6 için 24 Dolar, iPhone 6s Plus ve iPhone 6 Plus için 26 Dolar fiyata kılıfı satın alabilirsiniz.