Light Phone 2 Tanıtıldı

Dünyanın en sade akıllı telefonu Light Phone’un 2. versiyonu tanıtıldı. Detaylar haberimizde.

Devamı »

Akıllı Telefon Boyutunda Windows 10’lu Mini PC: Ockel Sirius A

Ockel firmasının geliştirdiği Ockel Sirius A Windows 10 işletim sistemi tabanlı mini bilgisayarın tüm detayları haberimizde.

Devamı »

Şarj Hızını İkiye Katlayan Adaptör

Indiegogo sitesinde bağış toplayan PompAdapter ile iOS ve Android cihazlar iki kat daha hızlı şarj oluyor.

Devamı »

Kendi Kendine Dolan Su Şişesi: Fontus

Indiegogo sitesinde başlatılan Fontus projesi, şişenin içindeki teknolojiyle birlikte suyun sürekli olarak yenilenmesini sağlıyor. Projenin tüm detayları haberimizde.

Devamı »

Windows 10’lu Taşınabilir Oyun Konsolu Geliyor

Çin’li GPD şirketi, Windows 10 işletim sistemine sahip 5.5 inç büyüklüğünde bir el oyun konsolu üretmek için girişimlere başladı. Detaylar haberimizde.

Devamı »

Parmak İzi Okuyuculu Asma Kilit: TappLock

Dünyanın ilk akıllı parmak izi okuyuculu asma kilidi olarak duyurulan TappLock, güvenlik konusunda üst düzey bir işlevsellik vadediyor. TappLock’un tüm detayları haberimizde.

Devamı »

Telefonunuzu Başka Bir Telefonla Şarj Edin

PowerMe ile her cihazı taşınabilir şarj aleti şeklinde kullanabilir, veri transferi gerçekleştirebilirsiniz. PowerMe Indiegogo projesi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Devamı »

Dünyanın En Küçük 4K Kamerası: Mokacam

Red Dot tasarım ödüllerinin 2015 yılı kazananlarından olan Mokacam, dünyanın en küçük 4K kamerası olarak Indiegogo sitesinde yerini aldı.

Devamı »

464 GB Kapasiteli Akıllı Telefon Geliyor

ABD’li akıllı telefon üreticisi Saygus, dünyanın en güçlü donanımına sahip akıllı telefonu için destek topluyor. Toplanan finansman bedeli 1 milyon dolara ulaştı.

Devamı »