okey oyna

Android Güncellemeleri Artık Kota Dostu!

Android içerisinde yer alan uygulamalara düzenli olarak gelen uygulamalar boyutları nedeni ile oldukça fazla tepki topluyordu.

Devamı »

General Mobile 4G İncelemesi

Google’ın General Mobile ile birlikte Türkiye’ye getirdiği Android One platformunu kullanan General Mobile 4G inceleme konuğumuz. General Mobile 4G’nin tüm detayları haberimizde.

Devamı »

Nintendo Game Boy Emülatörü Geliyor

Bir dönemin efsane el konsolu Nintendo Game Boy mobil cihazlarda yeniden canlanabilir. Son iddialar resmi Game Boy emülatörünün iOS ve Android için hazırlandığı yönünde.

Devamı »

Android Wear’ın İlk Launcher’ı Yayımlandı

Google’ın akıllı saatler için geliştirdiği Android Wear işletim sistemi için ilk Launcher yayımlandı. Wear Mini Launcher’ın ayrıntıları haberimizde.

Devamı »

Android Wear’da Büyük Sürpriz!

Google’ın geçtiğimiz aylarda ön inzlemesini sunduğu akıllı saatler için geliştirilen işletim sistemi Android Wear’ı kullanan ilk 3 saat tanıtıldı.

Devamı »

Facebook Slingshot Yayınlandı!

Facebook, Snapchat’e rakip olmak için geliştirdiği Slingshot uygulamasını yayımladı. Uygulamayı App Store ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Devamı »

Google Now’ın Bu Özelliği Şaşırttı!

Google’ın popüler işletim sistemi Android’e yerleşik olarak gelen Google Now’ın yeni bir özelliği keşfedildi. Bu yeni özellik sizi epey şaşırtacak.

Devamı »

HP’den Android Yüklü Laptop

Windows 8 yüklü tabletlere alıştık. Ancak Android yüklü dizüstü bilgisayarlara henüz pek alışık değiliz. İşte HP’nin 14 inçlik yeni taşınabilir bilgisayarının detayları.

Devamı »