Android Güncellemeleri Artık Kota Dostu!

Android

Android içerisinde yer alan uygulamalara düzenli olarak gelen uygulamalar boyutları nedeni ile oldukça fazla tepki topluyordu.

General Mobile 4G İncelemesi

Haberler

Google’ın General Mobile ile birlikte Türkiye’ye getirdiği Android One platformunu kullanan General Mobile 4G inceleme konuğumuz. General Mobile 4G’nin tüm detayları haberimizde.

Nintendo Game Boy Emülatörü Geliyor

Haberler

Bir dönemin efsane el konsolu Nintendo Game Boy mobil cihazlarda yeniden canlanabilir. Son iddialar resmi Game Boy emülatörünün iOS ve Android için hazırlandığı yönünde.

Android Wear’ın İlk Launcher’ı Yayımlandı

Haberler

Google’ın akıllı saatler için geliştirdiği Android Wear işletim sistemi için ilk Launcher yayımlandı. Wear Mini Launcher’ın ayrıntıları haberimizde.

Android Wear’da Büyük Sürpriz!

Haberler

Google’ın geçtiğimiz aylarda ön inzlemesini sunduğu akıllı saatler için geliştirilen işletim sistemi Android Wear’ı kullanan ilk 3 saat tanıtıldı.

Facebook Slingshot Yayınlandı!

Haberler

Facebook, Snapchat’e rakip olmak için geliştirdiği Slingshot uygulamasını yayımladı. Uygulamayı App Store ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Google Now’ın Bu Özelliği Şaşırttı!

Haberler

Google’ın popüler işletim sistemi Android’e yerleşik olarak gelen Google Now’ın yeni bir özelliği keşfedildi. Bu yeni özellik sizi epey şaşırtacak.

HP’den Android Yüklü Laptop

Haberler

Windows 8 yüklü tabletlere alıştık. Ancak Android yüklü dizüstü bilgisayarlara henüz pek alışık değiliz. İşte HP’nin 14 inçlik yeni taşınabilir bilgisayarının detayları.
Copyright © 2019 Celal Yurtcu – Teknolojiye dair ne varsa. Her hakkı saklıdır.