Google’ın akıllı saatler için geliştirdiği Android Wear işletim sistemi için ilk Launcher yayımlandı. Wear Mini Launcher’ın ayrıntıları haberimizde.

Google‘ın geçtiğimiz aylarda düzenlediği Google I/O etkinliğinde en dikkat çeken yenilik akıllı saatler için geliştirmiş olduğu Android Wear işletim sistemiydi. Android cihazlar ile çok iyi bir uyum içerisinde çalışan Android Wear işletim sistemi ile gelecekte akıllı saatlere çok farklı uygulamaların gelmesinin önü açılmıştı.

Wear Mini Launcher ile uygulamalarınızı yönetin

Android Wear için geliştirilen el feneri uygulamasından sonra bugün de bir Launcher Google Play Store‘daki yerini aldı. Wear Mini Launcher isimli bu uygulama ile cihazınızda yüklü olan Android uygulamalarını bir arada görüntüleyebilirsiniz. Ana ekranda yer alan bu uygulamalar alfabetik bir sıralama şeklinde görünüyor.

android-wear-mini-launcher-1

Henüz bazı problemleri olan bu uygulamanın önümüzdeki günlerde Android Wear‘ın gelişmesiyle birlikte daha iyi olacağını düşünüyoruz. Eğer Android Wear işletim sistemli bir akıllı saatiniz varsa uygulamayı ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Kaynak: ShiftDelete