Archos Access 57 Tanıtıldı

Haberler

Archos Access 57 tanıtıldı. Akıllı telefonun tüm detayları, çıkış tarihi ve satış fiyatı haberimizde.

LG Q7 Plus İncelemesi

Haberler

LG Q7 Plus incelemesi sizlerle. Akıllı telefonun tüm detayları incelememizde.

Nokia 3310 3G Tanıtıldı

Haberler

Yenilenen Nokia 3310 modelinin 3G destekli versiyonu resmi olarak tanıtıldı. Cihazın tüm detayları haberimizde.

Dünyanın En Küçük Android Telefonu Satışa Çıktı

Haberler

iPhone SE’nin 4 inçlik ekranı yeterli mi değil mi tartışması yapılırken, Posh Mobile 2.4 inç ekrana sahip Micro X S240 akıllı telefonunu satışa çıkardı.

Samsung Galaxy J1 Mini Tanıtıldı

Haberler

Samsung çok uygun fiyatlı bir akıllı telefon almak isteyen kullanıcılar için giriş seviyesi Galaxy J1 Mini modelini duyurdu. Cihazınn tüm detayları haberimizde.

Çocuklar İçin Akıllı Saat: dokiWatch

Haberler

Videolu arama ve GPS gibi birçok özelliği barındıran hepsi bir arada çocuklar için akıllı saat dokiWatch, Kickstarter sitesinde bağış topluyor.

LG K10 ve K7 Tanıtıldı

Haberler

Güney Kore’li teknoloji devi LG, CES 2016 kapsamında yeni K serisi akıllı telefonlarını tanıttı. LG K10 ve LG K7 modelleri ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Dünyanın En Hızlı Wifi Router’ı: ASUS RT-AC5300

Haberler

Son zamanlarda iddialı ağ ürünleri üreten Asus’un yeni tanıttığı RT serisi Wifi router, 5300 Mbps bant genişliği ile dünyanın en hızlı router’ı olmayı başardı.

9 Dolarlık Android Telefon Satışa Sunuldu

Haberler

Walmart’ın web sitesinde satışa çıkarılan akıllı telefon fiyatıyla görenleri şaşkına çeviriyor. 9 dolarlık akıllı telefonun özellikleri ve tüm detayları haberimizde.

4.5G Nedir? 4.5G Hakkında Her Şey

Haberler

4G ihalesinin iptal edilip 26 Ağustos 2015 tarihine ertelenen 4.5G ihalesiyle hayatımıza giren 4.5G teknolojisi nedir? 4.5G’nin 4G’den farkı ne? 4.5G ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Dünya 5G’yi Konuşuyor

Haberler

Ülkemizde ihaleye açılacağı tarih nihayet belli olan 4G şebekesi gündemimizi meşgul ederken dünya Mart’ın başındaki MWC etkinliğinde 5G şebekelerin temelini atmak için planlamalara başladı bile.

Kuzey Kore’de 3G Şebekesi Çöktü

Haberler

Düzenlenen saldırılar nedeniyle internet sistemi çöken Kuzey Kore’de çile bitmiyor. Normale dönen internetin ardından bu kez de 3G cep telefonu şebekesi çöktü.

HP’den Android Yüklü Laptop

Haberler

Windows 8 yüklü tabletlere alıştık. Ancak Android yüklü dizüstü bilgisayarlara henüz pek alışık değiliz. İşte HP’nin 14 inçlik yeni taşınabilir bilgisayarının detayları.
Copyright © 2019 Celal Yurtcu – Teknolojiye dair ne varsa. Her hakkı saklıdır.