Samsung Galaxy S7 İncelemesi

Merakla beklenen Samsung Galaxy S7 incelemesi sizlerle. Yeni amiral gemisinin tüm detayları incelememizde.

Devamı »

Galaxy S6 İçin Uygun Fiyat Nerede?

Merakla beklenen tasarım nihayet kullanıcıları ile buluştu. Samsung yeni tasarımı galaxy s6 ile bir kez daha sektörde adını duyuracak.

Devamı »

Samsung Galaxy A8 İncelemesi

Samsung’un Galaxy A serisinin en büyük ekranlı modeli olan Galaxy A8’i inceliyoruz. 5.7 inçlik Samsung Galaxy A8’in tüm detayları ve satış fiyatı incelememizde.

Devamı »

Samsung Galaxy S6 İncelemesi

Samsung’un tasarımını baştan aşağıya yenilediği yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S6 incelemesi sizlerle.

Devamı »

ZTE Nubia Z9 Tanıtıldı

ZTE’nin uzun zamandır beklenen yeni amiral gemisi Nubia Z9 tanıtıldı. Cihazın detayları haberimizde.

Devamı »

Samsung Galaxy S6 ve LG G4 Karşılaştırması

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S6 ile LG’nin amiral gemisi G4’ü tüm yönleri ile karşılaştırdık. Merak edilen karşılaştırmanın detayları haberimizde.

Devamı »

Sony Xperia Z4 ile Z3 Arasındaki Farklar

Japonya’da tanıtımı yapılan Sony Xperia Z4 ile Xperia Z3 modellerini karşılaştırdık. Xperia Z4 selefi Xperia Z3’e göre ne gibi iyileştirmeler içeriyor? Detaylar haberimizde.

Devamı »

iPhone 6 ve Galaxy S6 Tartışması Kanlı Bitti

Biri Apple iPhone 6 diğeri Samsung Galaxy S6 akıllı telefon sahibi iki arkadaş kavgaya tutuştu. Kırdıkları şişeler ile birbirlerini kafalarından yaraladılar.

Devamı »

2015 Yılının En Hızlı Mobil İşlemcileri Açıklandı

AnTuTu performans testlerinde 2015 yılının ilk çeyrek sonuçları açıklandı. Test sonuçları en iyi mobil işlemciyi ve en hızlı Android telefonu ortaya çıkarıyor.

Devamı »

Android Telefonunuzu Galaxy S6 Gibi Yapın

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 çok güzel bir arayüzle geliyor. Android telefonunuzun arayüzünü Galaxy S6 gibi yapabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Devamı »

Touchwiz’de Köklü Değişim

Samsung’un MWC 2015’te tanıtması beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S6’da yer alacak yeni Touchwiz arayüzüne dair önemli bilgiler ortaya çıktı. Yeni Touchwiz sade olacak ve çok az kaynak harcayacak.

Devamı »