okey oyna

Android Telefonunuzu Galaxy S6 Gibi Yapın

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S6 çok güzel bir arayüzle geliyor. Android telefonunuzun arayüzünü Galaxy S6 gibi yapabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Samsung, MWC 2015 kapsamında en iyi ve en güçlü amiral gemisini tanıtarak en çok dikkat çeken markalardan oldu.

Özellikle artık daha hafif bir arayüz sunan Galaxy S6’nın ana ekranı çok iyi bir görünüm sunuyordu. Peki, tüm Android telefonları Galaxy S6 gibi yapabileceğinizi söylesek ne dersiniz?

samsung-galaxy-s6-duvar-kagidi

Bu haberimizde Android 4.0 ve üzeri bulunan tüm telefonları Galaxy S6 ile aynı arayüze kavuşturacağız. Peki, bu nasıl oluyor? S Launcher uygulaması nedeniyle en az Android 4.0 gerekiyor.

Galaxy S6 Duvar Kağıtları

Bunu yapabilmek için ilk olarak Galaxy S6 duvar kağıtlarını, aşağıdaki bağlantı yer alan siteden akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Galaxy S6 duvar kağıtları için tıklayın.

Galaxy S6 Launcher

Duvar kağıtlarından sonra akıllı telefonunuza S Launcher uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Sonra, S Launcher uygulamasını etkinleştirin. Ya da eğer Samsung telefon kullanıyorsanız, Launcher yüklemeniz bile gerekmiyor.

S Launcher uygulamasını indir.

Galaxy S6 Saat Widgeti

Duvar kağıtları ve launcher’i yükleyip kullanmaya başladıktan sonra, aşağıda paylaştığımız adresten XWidget adlı uygulamayı indirin.

XWidget uygulamasını indir.

Uygulamayı indirip açtıktan sonra çok sayıda saat widgeti ile karşılaşacaksınız. Bu widgetlar arasında gezinip Galaxy S6 saat temasını bulmanız gerekiyor. Saat temasını bulduktan sonra seçin ve açılan sayfadan “Download Widget” butonu ile indirin.

samsung-galaxy-s6-saat-widget-1

Saat temasını indirdikten sonra ana ekrana geri dönün ve S Launcher ana ekranında ekran üzerine basılı tutun. Daha sonra altta çıkan seçeneklerden widgetları seçin ve XWidget 4×2 saat widgetinin üzerine basılı tutarak ana ekrana ekleyin.

samsung-galaxy-s6-saat-widget-2

Daha sonra XWidget uygulaması açılacak ve önceden indirmiş olduğunuz Galaxy S6 saat temasını göreceksiniz. Son olarak saat temasını seçin ve widgetide etkinleştirip yukarıda paylaştığımız Galaxy S6 ana ekranına sahip olun.

Okey Oyna
 457 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir