Galaxy S6 İçin Uygun Fiyat Nerede?

Merakla beklenen tasarım nihayet kullanıcıları ile buluştu. Samsung yeni tasarımı galaxy s6 ile bir kez daha sektörde adını duyuracak. Peki, yeni akıllı telefon modeli hangi özelliklere sahip? Hangi yönleri ön plana çıkıyor, hangi özellikleri ile rakiplerini geride bırakıyor? Öncelikle tasarımın şarj özelliği ile ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

samsung-galaxy-s6

Daha Hızlı Şarj Özelliği ile Cezbediyor!

Samsung’un önceki modelleri ile kıyaslandığında Galaxy S6 1,5 kat daha hızlı şarj oluyor. Dolayısıyla daha kısa süre beklemek, full dolu şarj için kafi! Ayrıca akıllı telefon modeli ile birlikte şarj pedi de üretildiği için kabloya gereksinim duymadan telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

Telefonun ön yükleme hızı da iki kat arttırıldı. Ekran büyüklüğü 5,1 inç olduğundan geniş ekran beklentilerine sahip olanların yüzü güldü. Özellikle oyun oynamak için yeni bir akıllı telefon modeli isteyenler için ideal bir tercih olabilir. Çünkü süper AMOLED ekrana sahip ve kusursuz bir görüntü sunabiliyor. Kamera özellikleri de telefon modelinin diğer teknik özelliklerini geride bırakacak kadar iyi!

Gelelim, merakla beklenen bu telefon modeli için ne kadar ödeme yapmanız gerektiğine… Eğer en uygun fiyatla Samsung galaxy s6 modeline sahip olmak istiyorsanız derin bir fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Hemen http://www.bizdeuygun.com/samsung-galaxy-s6.html adresine tıklarsanız, zaten piyasadaki en uygun fiyat ile karşılaşacaksınız. Geriye kalan sadece, ürün tükenmeden siparişinizi vermek ve karlı bir alışverişin keyfini sürmek olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.