Android 6.0 Marshmallow Yayınlandı

Android

Google’ın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği etkinlikte bu hafta geleceği açıklanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi Nexus modelleri için OTA yoluyla yayınlandı. Güncellemenin tüm detayları haberimizde.

Android M Sürümünün Gerçek İsmi Açıklandı

Haberler

Google’ın I/O 2015 konferansında duyurduğu Android M sürümünün gerçek ismi sonunda açıklandı. Android M sürümünün gerçek ismi ve yeni sürüm ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

AnTuTu En Hızlı Android Telefonları ve Tabletleri Açıkladı

Haberler

AnTuTu, 2015 yılının ilk yarısındaki en hızlı Android telefon, tablet ve en çok kullanılan işlemcileri açıkladı. AnTuTu’ya göre en hızlılar haberimizde.

Android’de Hata Bulana Google’dan Para Ödülü

Haberler

Google, Android işletim sistemine yönelik yeni bir güvenlik programı başlatacağını duyurdu. Hata ve açıkları rapor eden kullanıcılar 8.000 dolara kadar para ödülü kazanacak.

Touchwiz’de Köklü Değişim

Haberler

Samsung’un MWC 2015’te tanıtması beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S6’da yer alacak yeni Touchwiz arayüzüne dair önemli bilgiler ortaya çıktı. Yeni Touchwiz sade olacak ve çok az kaynak harcayacak.

Android 5.0 Lollipop Yayınlandı

Android

Google’ın mobil işletim sisteminde yeni sayfa açıldı. Android 5.0 Lollipop birkaç saat önce yayınlanmaya başladı.

7 inç Tablet Dönemi Kapandı mı?

Haberler

Geçtiğimiz yıllarda çok popüler olan 7 inç tabletler bu yıl eskisi kadar ilgi görmüyor. Peki bunun sebebi ne? 7 inç tablet dönemi kapandı mı?

Google Nexus Player Duyuruldu

Haberler

Google’ın bu akşamki etkinliğinde gerçekleşen Nexus 6 ve Nexus 9 tanıtımı dışında bir de sürpriz yaşandı. Şirket ilk set üstü kutusu Nexus Player’ı tanıttı.
Copyright © 2019 Celal Yurtcu – Teknolojiye dair ne varsa. Her hakkı saklıdır.