HTC One X9 Tanıtıldı

Haberler

Weibo’da paylaşılan görselden sonra HTC One X9 söylentileri ortaya çıkmıştı. HTC resmi olarak One X9 modelini tanıttı. Cihazın tüm detayları ve satış fiyatı haberimizde.

Android 6.0 Marshmallow Yayınlandı

Android

Google’ın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği etkinlikte bu hafta geleceği açıklanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi Nexus modelleri için OTA yoluyla yayınlandı. Güncellemenin tüm detayları haberimizde.

Cyanogenmod Nedir?

Haberler

Android kullanıcıları için güzel bir çözüm olan Cyanogenmod pek çok kullanıcı tarafından bilinmiyor. Cyanogenmod ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

ZTE Blade V6 Tanıtıldı

Haberler

ZTE firması IFA 2015 etkinliğinde Türkiye’de de satışa sunulacak olan ZTE Blade V6 modelini tanıttı. ZTE Blade V6 ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

LG G Flex 2 İncelemesi

Haberler

LG’nin amiral gemilerinden LG G Flex 2’yi sizler için inceledik. LG G Flex 2’nin tüm detayları ve satış fiyatı incelememizde.

Gigaset ME Tanıtıldı

Haberler

Gigaset’in yeni üst seviye modellerinden ME güçlü özellikler ile geliyor. Gigaset ME modelinin tüm detayları haberimizde.

Samsung Galaxy A8 İncelemesi

Haberler

Samsung’un Galaxy A serisinin en büyük ekranlı modeli olan Galaxy A8’i inceliyoruz. 5.7 inçlik Samsung Galaxy A8’in tüm detayları ve satış fiyatı incelememizde.

Döndürülebilir Kameralı Huawei Honor 7i Tanıtıldı

Haberler

Huawei’nin yeni tanıttığı Honor 7i döndürülebilir kamera ile geliyor. Akıllı telefonun tüm detayları ve satış fiyatı haberimizde.

Sharp Aquos Crystal 2 Tanıtıldı

Haberler

Akıllı telefon pazarında söz sahibi olmak isteyen köklü firmalardan Sharp, çerçevesiz akıllı telefonu Aquos Crystal 2’yi tanıttı. Detaylar haberimizde.

ZTE Nubia Z9 Tanıtıldı

Haberler

ZTE’nin uzun zamandır beklenen yeni amiral gemisi Nubia Z9 tanıtıldı. Cihazın detayları haberimizde.

Lenovo K80 Duyuruldu

Haberler

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Lenovo yeni üst seviye telefonu K80’i tanıttı. 4000 mAh batarya ve 4 GB RAM ile dikkat çeken cihazın tüm detayları haberimizde.

Sony Xperia Z4 ile Z3 Arasındaki Farklar

Haberler

Japonya’da tanıtımı yapılan Sony Xperia Z4 ile Xperia Z3 modellerini karşılaştırdık. Xperia Z4 selefi Xperia Z3’e göre ne gibi iyileştirmeler içeriyor? Detaylar haberimizde.
Copyright © 2019 Celal Yurtcu – Teknolojiye dair ne varsa. Her hakkı saklıdır.