ZTE Blade V6 Tanıtıldı

ZTE firması IFA 2015 etkinliğinde Türkiye‘de de satışa sunulacak olan ZTE Blade V6 modelini tanıttı. ZTE Blade V6 ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

zte-blade-v6

ZTE, Almanya Berlin’de düzenlenen IFA 2015 tüketici elektronik ürünleri fuarında yeni cihaz paketini ve planlarını açıkladı. 4-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen fuarda ZTE, en son çıkardığı Axon, Blade, Spro ve Nubia’yı kullanıcıların beğenisine sundu.

Uzun yıllardır farklı operatörlerin kendi markaları aracılığı ile ürünlerini satışa sunan ZTE önümüzdeki günlerde kendi markası ZTE Blade V6 ile son kullanıcılarla buluşacağını açıkladı. Türkiye pazarında da boy gösterecek olan ZTE Blade V6 modeli teknik özellikleri ile orta segment kullanıcılarına hitap edecek.

ZTE Blade V6, 6.8 mm inceliğinde geniş açılı ön kameraya sahip. Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi ile gelen ZTE Blade V6, kamera alanında da iddialı.

ZTE Blade V6’nın 13 Megapiksel arka kamera ve 5 Megapiksel ön kamerası 5 x Sony titreme azaltma (floating lenses) özelliği ile dinamik optimize stabilizasyona sahip; optimum açı yakalamak içinse ön kameranın F2.0 diyafram açıklığı mevcut. Aynı zamanda 88 derecelik geniş açılı bir ön kameraya sahip. Ürünün standart bas-çek (point & shoot), DSLR özelliği ve resim düzeltme seçeneği ile pro olmak üzere iki seçeneği bulunuyor.

ZTE Blade V6, metal yekpare gövdeye ve 142 gram hafifliğe sahip. 5 inç büyüklüğünde HD ekrana sahip olan ZTE Blade V6, 2200 mAh kapasiteli bir batarya ile geliyor. 64 bit destekli dört çekirdekli MediaTek MT6735 işlemci ve 2 GB RAM’den gücün alan ZTE Blade V6, önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.