YouTube Videolarını Arka Planda Oynatma

Android cihazlarda YouTube videolarını arka planda oynatmak mümkün. Peki YouTube videoları arka planda nasıl oynatılır? YouTube videolarını arka planda oynatmanın detayları haberimizde.

youtube

YouTube kullanıcılarının uzun zamandır istediği arka planda oynatma özelliği, YouTube Red ile kullanılabilir olsa da, YouTube Red belirli bir ücret karşılığında kullanılabilmekte. Ancak Android cihazlar için YouTube videolarını arka planda oynatma mümkün. Peki YouTube videolarını arka planda oynatma nasıl yapılıyor?

Android Cihazlarda YouTube Videolarını Arka Planda Oynatma

Android cihazlar için esasında uzun zamandır var olan FireTube uygulaması ile YouTube videolarını ücretsiz olarak arka planda oynatabilirsiniz. Ancak FireTube uygulaması uzun zamandır resmi Android uygulama mağazası olan Google Play‘de bulunmuyor.

Geliştirici, uygulamayı Amazon AppStore‘da yayınlamış olmasına rağmen, özellikle Türkiye‘deki pek çok kişi FireTube uygulamasının adını bile duymamış durumda.

FireTube Uygulamasını İndirin

Sizler için küçük bir araştırma yaptık ve resmi geliştirici tarafından yayınlanan FireTube uygulamasını elde ettik. Siz de Android telefon ya da tabletinizde YouTube videolarını arka planda oynatmak için aşağıdaki bağlantıdan FireTube uygulamasını indirebilirsiniz.

FireTube uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

İndirdiğiniz dosyayı ilk olarak arşivden çıkartın. Daha sonra FireTube 1.3.2 apk dosyasını cihazınızın depolama alanına aktarın ve uygulamayı çalıştırıp yüklemeyi gerçekleştirin.

FireTube İle YouTube Videolarını Arka Planda Oynatma Nasıl Yapılır?

FireTube uygulamasını kullanmak son derece basit. Uygulamayı çalıştırın ve bir video arayıp oynatın. Daha sonra uygulamadan çıktığınızda videonun arka planda oynatılmaya devam ettiğini göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir