Project Cars’tan Yeni Oynanış Videosu

Merakla beklenen yarış oyunları arasında boy gösteren fakat diğerlerine nazaran grafik kalitesi açısından bir adım önde olan Project Cars oyunundan yeni bir video yayınlandı.

project-cars-1

Slightly Mad Studios tarafından uzun süredir geliştirilmekte olan ve yapımcı şirketin “Gezegenin en iyi yarış oyunu” sloganıyla yola çıktığı Project Cars için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Videoda oyunda yer alacak olan arabaların ve pistlerin yanı sıra oynanış görüntülerine de yer veriliyor. Grafik kalitesi açısından beklentileri oldukça üst seviyede tutan oyun, hız dinamikleri açısından da oyuncuları git gide heyecanlandırmaya devam ediyor.

Yaşadığı ertelenme ile birlikte 17 Mart 2015’te çıkışını gerçekleştirecek olan oyuna dileyenler şu an Steam‘den ön sipariş seçeneği ile sahip olabilirler. 75 TL fiyat etiketi üzerinden ön sipariş ile satın alınabilen oyunun çıkış yaptığındaki fiyatının ise yaklaşık 140 TL civarında olması bekleniliyor.

project-cars-2

Limited Edition paketi 5 adet araç sunuyor

PlayStation 4, Xbox One, PC ve Wii U platformları için çıkacak olan Project Cars, Xbox One konsolunda 1080p çözünürlükte 60 FPS performans verecek. Bir diğer yeni nesil konsol PS 4’te ise nasıl bir performans vereceği hala belli değil.

Ayrıca oyunla birlikte gelecek olan Limited Edition adlı paketi satın almak isteyen oyuncular olursa, BMW M1 Pro Car, Ford GT40 Mk IV, McLaren F1, Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM ve  Sauber C9 arabalarına ücretsiz sahip olabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir