Nokia Here Maps İncelemesi

Nokia tarafından geliştirilen Here Maps uygulamasını inceledik. Harita ve navigasyon uygulaması Here Maps ile ilgili tüm detaylar incelememizde.

nokia-here-maps

Nokia tarafından geliştirilen Here Maps uygulamasını bu yazımızda sizler için inceledik. Basit bir arayüze sahip olan Here Maps uygulaması, 34 mb boyutunda. Oldukça hızlı ve kullanışlı olan bu uygulama, Google Play‘de 186.822 oy ile 4.4 puan almış durumda. Android 4.1 Jelly Bean ve üzeri sürümlere yüklenebilen uygulama, bir çok özelliğe sahip.

Çevrimdışı navigasyon özelliğini taşıyan Here Maps, internetinizin olmadığı veya bağlantınızın zayıf olduğu durumlarda sizi yarı yolda bırakmıyor. Türkiye ve birçok ülkeyi de destekleyen Here Maps, seyahat ederken büyük bir kolaylık sağlıyor. Toplu taşıma araçlarını da destekleyen uygulamayı internet bağlantınız olmadan da kullanabilirsiniz.

Alışveriş merkezleri gibi büyük binaların 3 boyutlu iç mekan haritalarına da Here Maps ile ulaşabilirsiniz. Asansörden içerisinde bulunan mağazalara kadar detaylı bilgi verebilen bu uygulama, 1.000 kadar şehir için toplu taşıma haritasına sahip. Nokia Here Maps uygulamasında hesabınız ile oturup açtığınızda kaydettiğiniz yerlere bütün cihazlardan ulaşabilirsiniz.

Nokia Here Maps Android uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.