Google Saat Uygulaması Yayınlandı

Android 5.0 Lollipop ile gelen Google‘ın yeni saat uygulaması Google Play‘de yayınlandı. Google Saat uygulamasının detayları ve indirme bağlantısı haberimizde.

google-android-saat-uygulamasi

Android işletim sistemine sık sık yeni özellikler ve uygulamalar kazandıran Google, Android 5.0 Lollipop ile birlikte yeni saat uygulamasını da sunmuştu. Nexus ve Android One telefonlara yerleşik olarak gelen uygulama gelişmiş özellikler sunuyor.

Gelişmiş ve kullanımı kolay saat uygulaması

Google’ın Android 5.0 Lollipop ile duyurduğu ilk Google Saat uygulamasına kıyasla değişikliklerin yapıldığı Google Saat uygulamasında, saat ve kronometre gibi ikonlar dinamik şekilde çalışıyor.

Basit bir saat uygulamasına kıyasla detaylara önem verildiği görülen Google Saat uygulaması, gri, mavi ve mor renklere bürünüyor. Gün içinde açık renkli olan Google Saat arayüzü, akşama doğru saatler ilerledikçe daha koyu hale geliyor.

Google Saat uygulamasını artık indirebilirsiniz

Google’ın uzun zamandır geliştirmeye devam ettiği Google Saat uygulaması, Android 4.4 ve üzeri sürümler ile çalışan tüm akıllı telefon ve tabletler için de kullanıma sunuldu. Küçük boyutu ve kolay kullanım arayüzü ile beğenebileceğiniz Google Saat uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.