Android Oyunlarını Windows’ta Oynayın

Windows için en iyi Android emülatörü olarak gösterilen BlueStacks‘in yeni versiyonu yayınlandı. BlueStacks 2 ile Windows’ta Android deneyimini yaşayabilirsiniz.

Android uygulama ve oyunlarını Windows işletim sisteminde çalıştırmayı sağlayan BlueStacks emülatörü, yeni gelen güncelleme ile daha da gelişmiş özelliklere sahip oldu. Tüm Android oyun ve uygulamalarını sorunsuz bir şekilde Windows’ta çalıştırabilen BlueStacks, 2. sürümü ile birlikte daha sade bir arayüze sahip oldu.

BlueStacks 2 ile ayrıca; aynı anda sekmelerde birden fazla uygulama veya oyun çalıştırma, Windows ile Android arasında fotoğraf transferi ve ekran görüntüsü alma özelliği kullanıcılara sunulan yenilikler arasında yer alıyor. Peki BlueStacks 2 ile neler yapılabiliyor?

BlueStacks 2 ile Clash of Clans, Hay Day, Temple Run, Real Racing 3, Modern Combat 5, Asphalt 8, Game of War ve Crossy Road gibi popüler oyunları Windows’ta oynayabilir, Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagram ve Retrica gibi tüm Android uygulamalarını çalıştırabilirsiniz. Programın tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir