Anahtarlık boyutundaki PocketSprite retro oyun konsolunun tüm detayları ve satış fiyatı haberimizde.

Retro oyunlarla ilgileniyorsanız ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde bu oyunları oynamak istiyorsanız PocketSprite tam size göre.

PocketSprite Teknik Özellikleri

Alışılmış el konsollarından çok daha küçük olan PocketSprite adlı cihaz ultra oynanabilir ve oyun klasiklerine anında erişim iddiasına sahip. 55 x 32 x 14 milimetre boyutlarındaki mini oyun konsolu kibrit kutusu boyutunda diyebiliriz.

Enjeksiyonla kalıplanmış ABS kasaya sahip olan oyun konsolu kompakt boyutlarına rağmen güçlü bir donanıma sahip. 96 x 64 piksel tamamen renkli 25 x 22 milimetre OLED ekran saniyede 60 kare üzerine çıkabiliyor.

ESP32 çift çekirdek 240 MHZ MCU işlemci, 128 Mbit flaş, 520 KB RAM, 448 KB ROM, 13 mm mono hoparlör, Bluetooth LE, Wi-Fi, saatlerce oyun ve aylarca bekleme süresi sunan dahili Li-ion batarya, Micro USB girişi cihazın detaylarından.

Ayrıca konsol, Game Boy ve Game Boy Colour için GNUBoy ile Sega Master System ve Game Gear için SMS Plus emülatörlere sahip. Oyun ROM’larını Windows, Mac, Linux veya Android üzerinden kablo gerektirmeden Wi-Fi web arayüzünü kullanarak yüklemek mümkün.

PocketSprite Fiyatı

Cihazın satış fiyatı 45 dolar. Teslimatların Nisan ayı içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

PocketSprite mini oyun konsolunun tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz