Adblock Browser Mobil Cihazlar İçin Yayınlandı

Reklamları engelleyen Adblock tarayıcı uygulaması Android ve iOS için yayınlandı. Adblock Browser hakkında tüm detaylar ve indirme bağlantısı haberimizde.

adblock-browser

Reklamlar bazen internet deneyimini olumsuz yönde etkileyebiliyor. Sitelerin alakasız yerlerine yerleştirilen pop-up içerikli reklamlardan kurtulmak için PC‘de AdBlock benzeri uygulamalar kullanabiliyorsunuz. Ancak mobil cihazlarda özellikle de iOS cihazlarda reklamsız internet deneyimi yaşamak pek mümkün değil. iOS 9 ile gelen Safari tarayıcısına eklenti kurulabilme özelliği henüz tam anlamıyla verimli çalışmadığı için farklı eklentiler yüklenmesi tavsiye edilmiyor.

Chrome ve Firefox tarayıcıları için geliştirilen Adblock Plus eklentisi popüler reklam engelleme araçları arasında yer alıyor. Adblock Plus firması geçtiğimiz aylarda Android platformu için reklam engelleme algoritmasını barındıran Adblock Browser uygulamasını yayınlamıştı. Beta aşamasında olan tarayıcı dün güncellenerek son kullanıcı ile buluştu.

Adblock Plus, iOS platformu için geliştirmiş olduğu Adblock Browser uygulamasını da App Store‘da yayınladı. Adblock Browser reklamları engellemesinin yanında hızlı bir internet deneyimi de sunuyor. Oldukça sade bir arayüze sahip olan Adblock Browser, Safari’ye alternatif arayanlar için biçilmiş kaftan.

Adblock Browser uygulamasını Android için buradan ve iOS için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.