Filmlerden ve farklı yerlerde sürekli olarak rastladığımız, artık bizlerden birileri gibi gördüğümüz hatta belkide gündelik hayatımıza girse alışacak dereceye insanları getiren ve sürekli olarak gerek internet ortamından gerek mizah anlayışının geçtiği platformlardan gerek ise filmlerin edalı gösterileri sayesinde insanlar zombilere alışmış derecedirler.
Peki zombiler ne gibi bir yaratıktır mutantmıdır? yoksa evrimleşmiş bir yaratıkmıdır? yada deneyler sonucunda kendiliğinden ortaya çıkan bir hayvan türümüdür? işte bunların cevabını siz değerli okuyucularımıza şu şekilde empoze edebiliriz;

Zombiler insanların yaşayan ölülere dönüşme safhasını yaşayan canlılardır. İnsanlardan dönüştükleri yetmezmiş gibi tekrardan insan ırkına kast eden ve tüm yiyecek ihtiyacını insanları yiyerek temin eden yaratıklar olarak adlandırabiliriz. Bu kadar korkunç canavarların sizleri güldürecek halleri yokmudur yada sizleri eğlendirecek halleri? tabikide vardır. Bunların tümünü siz değerli okuyucularımıza verebilecek sitelerden biri olan www.enkraloyunlar.biz sitesi sitesinde bulunan zombi ezmece oyunu ile sizleri hem güldürüyor hemde eğlendiriyor.

Tüm bunların yanı sıra oyunun farklı serileri ilede karşınıza gelen bu sitemizde zombi ezmece 2 oyununu oynayarak daha farklı heyecanlara atılabilir, ezdiğiniz zombiler sayesinde sizlere tahsis edilen araçları geliştirebilir yada yeni araçlar ve ekipmanlar alarak daha güçlü bir savunma geliştirerek insan ırkını yok etmeye çalışan bu yaratıklardan kurtulabilirsiniz. Ağır makinalı silahlar, zırhlı arabalar ve sizler için hazırlanmış daha birçok ekipman ile gerçek zombi katliamına hazır olabilir yaşamadığınız duyguları bu oyun sayesinde tadabilirsiniz.