Zombi Ezmece

Çocukların gün içerisinde en çok yaptığı şeylerden bir tanesi de oyun oynamak. Eskiden olduğu gibi sokağa çıkmıyorlar artık çünkü teknoloji gelişti ve çocuklarımızı da ele geçirdi. Aslında bu aitlik duygusu gayet hoş bir durum ve duygu çünkü çocuklar teknoloji ile büyüyor ve yeniliklerden en kısa sürede haberdar oluyor ve bu durum da onların kişisel gelişimine en iyi şekilde katkıda bulunuyor. Online oyunlar arasında yer alan flash oyunlar da, yine çocuklarımızın ilgisini çeken ve onların dikkatini çekmeyi başaran oyun türlerinden bir tanesidir. Erkek kız demeden hepsini bilgisayar başında bu oyunları oynarken görebiliyoruz ve daha keyifli bir gün geçirdiklerini de görebiliyoruz.

zombi-ezmece

Macera oyunları kategorisi altında yer alan Zombi ezmece oyunu, ilginizi çekebilecek oyunlardan bir tanesidir. Bugün çok fazla öneride bulunduk ve genel olarak da zombi oyunlarını karşınıza çıkardık. Bu oyunların genel alt yapı ve senaryo olarak birbirine benzediğini gördünüz ancak her birinin farklı noktaları da mevcut ve bahsi geçen oyunda da daha özel silahlar karşınıza çıkıyor ve oyunu ilgi çekici kılan da bu detay oluyor. Sizler de oyunu online olarak ücretsiz bir şekilde oynayabilir ve zombiler ile olan mücadelenize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Açıkçası çok sağlam bir grafik yapısına sahip değil ancak emin olun senaryo bazında değerlendirildiğinde gayet kaliteli bir oyun olduğunu sizler de göreceksiniz. Zombi oyunları arasında en popülerlerden bir tanesi diyebiliriz ve sanırım silah sayısının fazla olması da bunu fazlasıyla etkiliyor. Zombiler ile mücadele etmek sizler ede keyifli dakikalar yaşatacaktır ancak zaman zaman korku dolu anlar da sizleri bekliyor. Keyif dolu bir macera için sizler de sitenizi belirleyebilir ve bu site üzerinden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

http://www.zombioyunlari.biz/ adresini sizlere de tavsiye etmek istiyorum ve benim de uzun süredir takip ettiğim bir sitedir. Oyun kalitesi ve kategori sayısı bakımından diğer sitelere göre bir adım önde ve bu ön planda olma durumu siteyi de harekete geçirmiş durumda. Fark yaratan konsepti ve geniş oyun arşivi ile büyülemeyi başaran bu siteyi sizler de inceleme altına alabilir ve dilediğiniz zaman oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Çok fazla oyun var ve hepsinin ücretsiz olarak sunulması ve online olarak oynanması da yine oyun severler için en büyük artılardan bir tanesidir ve insanları siteye yakın kılan en önemli detaylardan birkaçı demek de doğru olacaktır. Ayrıca facebook adresinide beğenerek oyunları takip edebilirsiniz :) https://www.facebook.com/ZombiOyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.