okey oyna

Zamanı Saatli Tablo İle Takip Edin

Modern sanatlar içerisinde makineyle resim yapmak vardır. Son dönemde yapılan bu resimler farklı şekillerde evlerimizin duvarlarında yerini almıştır. Bunlardan biri de duvarlarımızda asılı olan saatli tablolardır. Saatli tablolar için önce bir tema veya klasik bir tablo seçilmektedir. Seçilen tablo dijital ortamda tuvale aktarıldıktan sonra üzerine saat monte edilmektedir. Estetiğin en güzel örneklerinden biridir bu saatler. Duvara bakıldığında sadece zamanın çıldırtan hızlı akışını değil tablonun ruhumuza yüklediği güzellikleri de yaşamaktayız bu saatli tablolarla.

Saat yapımında Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar, teknolojinin elinin tuvale değdiği noktadır. Saat ise gözümüzün her an üzerinde olduğu noktalarda bulunmaktadır. Bu ikini noktanın birleştiği yerdedir kanvas tablo ile saat yapımı. Çok güzel bir resim üzerinde duvarımızda asılı olan saat baktığımız noktada hem zamanı hatırlatır bize hem de güzelliklerin varlığını. Kanvas tabloların hayatımıza kattığı yenilikçi ve modern çizgiyi duvar saatlerinde de görmekteyiz. Üç boyutlu tablolardan klasik tablolara kadar her şey bu duvar saatleri üzerinde yerini almaktadır.

Tablo saatler Duvarlarda

İnsanlar estetik üzerine o kadar çok düşünüyor ki bunu ortaya çıkarılan farklı nesnelerden ve eserlerden anlıyoruz. Hayatımıza küçük ve güzel dokunuşlar yapan bu estetik güzellikler biz farkına varmasak da hep yanı başımızdadır bizi kendimize getirmek ve hayatın anlamını yeniden hatırlatmak için. Tablo saat de bu incecik dokunuşlardan biridir hayatımıza. Tablo saatlere ve daha onlarca güzel çeşide https://www.tabloshop.com/ internet sitesi aracılığıyla ulaşmak mümkün olmaktadır.

Bu yazı; Tabloshop.com’daki görsellerden ve bilgilerden yararlanılarak derlenmiştir.

 363 defa okundu

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir