Beden gelişimini destekleyen sporların başında gelir yüzmek. Yüzme esnasında suya karşı direnç uygulandığı için bütün vücut kasları çalışmaktadır. Kas gelişimini desteklemesinin yanı sıra bağışıklık sistemini uyarır ve metabolizmanın düzenli çalışmasını sağlar. Erken yaşlarda başlanan spor dallarından biri olan yüzme sporu çocuklarımızın sosyalleşmesi ve vücut gelişimi açısından önemlidir. İstanbul yüzme kursları açısından zengin bir şehir olup bu kurslarda iyi derecelerde yüzücüler yetiştirilmektedir.

yuzme

İyi bir yüzme eğitimi almak ya da yüzme biliyorsanız formunuzu korumak için yüzme kursuna sitemiz üzerinden online kayıt formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Yüzme kursu için nelerin gerekli olduğunu, yüzme kursu fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz. Yetişkin ve çocuklar için yüzme kursları, özel yüzme dersleri için sitemize kayıt olarak yüzme kursumuzun sunduğu tüm imkânlardan faydalanabilirsiniz. Anadolu yakasında bulunan yüzme kurslarımız ve havuzlarımız hakkında bilgi sahibi olur yüzme ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan fotoğraf galerisini inceler, yüzme tekniklerinin bulunduğu çok sayıda videoyu izlemek isteyebilirsiniz. Kurslarımızda serbest yüzme tekniği, sırt üstü yüzme tekniği, kurbağalama yüzme tekniği, kelebek yüzme tekniklerini öğretilmektedir. Yetişkinlere 3 basamak halinde eğitim verilmekte, başlangıç, orta seviye ve yüzme bilenler gruplarından birinde mevcut seviyenize göre kursa katılımınız sağlanmaktadır. 04-15 yaş arası çocuklar için çocuk yüzme kurslarımız ile çocuklarınızın kısa zamanda bir üst seviyeye çıkmaları mümkün olmaktadır.

Daha önce yaşanılmış suyla alakalı kötü bir deneyimden dolayı korkusu olanlar, suya adaptasyon sorunu olanlar için özel yüzme dersleri çok faydalı olmaktadır. Özel yüzme dersleri ile adaptasyon sorunun önüne geçilmekte ve yüzme öğrenim süresi kısalmaktadır. Sitemizden yüzme kurslarımızın iletişim bilgilerini, fiyat bilgilerini, antrenörlerimizin akademik kariyerleri hakkındaki bilgiler ve bebek yüzme kursları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.atayuzme.com.tr