YouTube TV Hizmete Başladı

YouTube TV Amerika Birleşik Devletleri’nin bazı eyaletlerinde hizmete başladı. Yeni TV hizmetinin tüm detayları haberimizde.

Google‘ın yeni televizyon hizmeti YouTube TV faaliyete başladı. Şimdilik Amerika Birleşik Devletleri‘nin New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago ve Philadelphia şehirlerinde bu servisten faydalanılabiliyor.

YouTube TV Nedir?

Geçtiğimiz Şubat ayında tanıtılan YouTube TV, aylık 35 dolar üyelik ücreti ile içeriğinde ABC, CBS, FOX, NBC, Fox Sports Networks, ESPN ve daha bir çok kanalın yayınını barındıran bir televizyon hizmeti.

Çok kısa bir süre sonra oluşumun içinde FX, USA, Disney Channel, Bravo, MSNBC ve Fox News‘in de izlenebilir hale geleceği söylentilerinin var olduğunu belirtelim. Eğer ekstra bir ücret ödeme kabul edilirse, Showtime ve Fox Soccer Plus kanallarını da izlenebiliyor.

Bunların dışında aylık 35 dolar ödendiğinde, bulut DVR sistemi de devreye giriyor ve sınırsız kapasite ile istenilen her şeyi kaydedip sonradan izlemek mümkün.

YouTube Red‘in orijinal yapımlarını da ilk olarak YouTube TV üyelerinin izleyebileceğini de tahmin etmek güç değil. Hizmetin Türkiye‘de faaliyet göstermesi ile ilgili şimdilik herhangi bir bilgi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.