Yılmaz Vural’dan Önemli Açıklama

Yılmaz Vural

BB Erzurumspor’un Teknik Direktörü Yılmaz Vural, hafta sonu oynanacak olan Konyaspor maçını değerlendirdi. Sahaya mutlak 3 puan ile çıkacaklarını ifade eden Vural, “Değil Konyaspor, Real Madrid gelse yine de kazanmalıyız” dedi. Öte yandan Vural, son 10 maçta 30 puan hedeflediklerini söyledi.

Süper Lig ekiplerinden BB Erzurumspor, Pazar günü Kazım Karabekir Stadyumu’nda karşılaşacakları Konyaspor maçı hazırlıklarını teknik direktör Yılmaz Vural imajbet yönetiminde sürdürüyor.

Bu maç öncesi İhlas Haber Ajansı (İHA)’ya özel açıklamalarda bulunan teknik direktör Yılmaz Vural, Erzurumspor’un 10 maç içerisinde 6 maçtan galip ayrılmazsa başının belaya gireceğini ifade ederek “Erzurumspor’umuz şuanda bir sıkıntı içerisinde çünkü ligin bitmesine az bir zaman kaldı. imajbet giriş öyle bir duruma geldi ki 30 maçta 6 maç kazandı. Şimdi 10 maçta 6 maç kazanmazsa başı belaya girecek. Bize soruyorlar 10 maçta kaç puan diye ben 30 puan diyorum. Çünkü Erzurumspor herkese karşı kazanabilir. Sahada 30 puan alacak bir uygulama yapmanız lazım. Rakipten daha fazla koşup, daha disiplinli olmamız lazım, doğru taktikler vermemiz lazım diye düşünüyorum. Buraya geleli daha 2-3 gün oldu. Bu 3 günde takımın içine girince farklı yorumlayabiliyorsunuz. Maalesef taraftarsız, futbol onlarsız oynanmıyor. imajbet üyelik İyi yapınca bravo kötü yapınca tepki bekliyorsunuz. Taraftar gücü olmadan olmuyor. Ben Erzurumspor taraftarının fiziksel olarak olmasa da zihinsel olarak orada olduklarını biliyorum. Takip ediyorum bize güveniyorlar. Burada olmak gerçekten keyif verici kendimi 3 yıldır buradaymışım gibi hissediyorum” dedi.

 1.156 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir