Yıkılmış Krallık İzle – 2018 Filmleri İzle

Sinema sektörü yalnızca Avrupa ve ABD’de yılda 160 milyar doların üzerinde harcama yapılan önemli sektörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dünyanın her köşesinden binlerce farklı filmin vizyona girdiği günümüzde en fazla kar eden sektörlerden birisi olan film yapımcılığı günümüzde o kadar gelişmiştir ki, eğlence sektörünün olmazsa olması halini almıştır. Buradan hareketle 2018 filmleri, birbirinden ilginç ve kaliteli yapımlarla izleyiciyi cezbetmeye çalışırken sinema biletlerinin pahalı olması nedeniyle çoğu izleyici filmleri web siteleri aracılığıyla ücretsiz olarak takip etme yoluna gitmektedir. Bu bağlamda 2018 filmleri izlemek için web sitemizi ziyaret edebilir, Full HD görüntü ve ses kalitesinde birbirinden güzel yüzlerce baş yapıtı kesintisizce izleyebilirsiniz. Bugünkü film incelememizde 2018 filmleri arasında en çok dikkat çeken Jurassic World: Yıkılmış Krallık filminin tanıtımını yapacağım.

Jurassic Park filmini hepiniz hatırlıyorsunuzdur. Bu filmin devamı olmamasına rağmen Yıkılmış Krallık filmi de sinema eleştirmenlerine göre Jurassic Park’ın devamı niteliğinde. Filmin konusuna gelince; Nublar Adası’nda kurulan Jurassics World adlı dinozor parkı bazı yaşanan kazalar ve denetimin kaybedilmesinden dolayı 3 yıl önce kapatılmıştır. Büyük bilimsel çalışmalar, genetik kodlar tamamen adada dinozorlara bırakılmış ve insanlar tahliye edilmiştir. Adadaki yanardağ harekete geçmiş ve adadaki dinozorlar için tehdit oluşturmaya başlamıştır. Özellikle neslinin son örneği dinozorların yeniden kurtarılması gerektiğini düşünen yatırımcılar Jurassic World’ün kapatılmadan önceki müdürü Claire Dearing ile iletişime geçerek dinozorları adadan kurtarma kararı alır. Bu operasyon için dinozor eğitmeni Owen Grady’nin de ekibe katılmasıyla adaya inen operasyon ekibi; aslında operasyonun amacının dinozorları kurtarmak değil de, onların satılmasına aracı olduklarını anlamışlardır. Adada birbirinden farklı türde binlerce dinozor arasında ölüm kalım savaşı veren ekibin başı, Indoraptor adından bir tür dinozor ile derttedir. Gerilim ve macerayı soluksuz yaşayacağınız Yıkılmış Krallık izlerken heyecanı an be an yaşayacaksınız.

Başrolerini Chris Pratt, Byrce Dallas Howard, Jeff Goldblum, B.D. Wong, Toby Jones gibi oyuncuların üstlendiği filmin yönetmeni ise Juan Antonio Bayona. 2018 filmleri arasında efsane halini alan Yıkılmış Krallık filmi, bilim kurgu ve heyecan severler için biçilmiş kaftan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir