okey oyna

Yerli WordPress Temaları

Günümüzde yerli ve yabancı birçok tasarım atölyesi, ücretli wordpress teması satışı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Siz de arayıp tarayıp bir türlü kaliteli bir ücretsiz wordpress tema bulamadıysanız, paraya kıyıp ücretli tema satın almak isteyebilirsiniz. Çoğu insan bu noktada Themeforest gibi bilindik mecraları tercih eder, ancak bu sitede satın temaların çoğunda Türkçe dil seçeneği yoktur. Ayrıca tasarımlar yabancı grafikerler tarafından hazırlandığı için muhtemel bir sorun anında Türkçe destek alabilmeniz de imkansızdır. Hal böyle olunca premium wordpress teması almak için rotayı yerli bir üreticiye kırmanızda fayda olacaktır.

Bu yerli wordpress teması geliştiricilerinin başında ise Birtema geliyor. Sürekli olarak yenilikçi web teknolojilerini takip eden, bu doğrultuda SEO ve mobil cihazlarla uyumlu temalar geliştiren Birtema’da ihtiyaçlarınıza cevap verecek wordpress temaları mevcuttur. BirPortal ve Birİndir başta olmak üzere birçok temaya ev sahipliği yapan Birtema sayesinde siz de uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla hayalini kurduğunuz tasarımı satın alabilirsiniz.

Temaların Ortak Özelliği, SEO ve Mobil Cihaz Dostu Olmaları..

Şu ana kadar program indirme ve birtekno wordpress blog teması olmak üzere iki wordpress temasını satışa sunan Birtema, düzenli olarak müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek yeni tasarımlar geliştirmeyi sürdürüyor. Üretilen tüm temaların en büyük ortak noktaları ise hem Google’da yükselmenizi sağlayacak kadar SEO uyumlu olması, hem de akıllı telefon ve tabletlerde sorunsuzca görüntülenebiliyor oluşu. Piyasada çok zor bulunan seo uyumlu wordpress temaları Birtema’da 200 TL gibi makul ücretler karşılığında satışa sunulmuş durumda.

İnternete bağlanabilen hemen her akıllı cihazla (tablet, telefon, bilgisayar, tv) uyum sağlayan responsive wordpress temaları gözünüze kestirdiğiniz birini sepete ekleyip satın alabilir, dilediğiniz an Skype veya sitedeki müşteri paneli üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz.

Okey Oyna
 326 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir