Oyun dünyasının sevilen yarış serilerinden Need for Speed, uzun süre sonra yeni oyunu ile takipçilerine tekrar merhaba diyor.

need-for-speed-no-limits-1

1994’ten bu yana yaklaşık on dokuz oyuna sahip olan seri, bugün yirminci oyunuyla tekrar gün yüzüne çıktı. Hız tutkunluklarının merakla beklediği yeni oyun gün geldi çattı ve Electronic Arts tarafından duyuruldu.

No Limits adını taşıyacak olan yeni Need for Speed oyunu, akıllı telefonlar ve tabletler için oynanabilir olacak. Oyunun yapımcılığını ise Most Wanted ve Real Racing oyunlarından tanıdığımız başarılı firma, Firemonkeys üstlenecek.

need-for-speed-no-limits-2

Mobil platforma özel

Ünlü yarışçı Ken Block‘un yer aldığı tanıtım fragmanıyla birlikte duyurulan yapım için oyunun yönetmen koltuğundaki Robert Huebner‘in açıklaması oyuncuları oldukca heyecanlandıracak yönde. No Limits’te harika grafiklere ve heyecan dolu yarışlara tanık olacağımızı söyleyen yapımcı, oyun hakkında fazla detaya inmedi.

Oyun hakkında şimdilik sadece bu detaylar verilirken, EA‘nın yakın zamanda oyun hakkında yeni bilgiler vermesi bekleniyor. Need for Speed: No Limits’in yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.