Xiaomi Mi Mix 2 hakkında ilk söylentiler ortaya çıkmaya başladı. 2016 yılında çıkan Xiaomi Mi Mix modeli tasarımı ile oldukça dikkat çeken bir model olmuştu. Peki Xiaomi Mi Mix 2 nasıl olacak?

2016 yılında piyasaya çıkan ve yüzde 91.3 ekran gövde oranı ile oldukça dikkat çeken Xiaomi Mi Mix için devam modeli söylentileri ortaya çıktı. Peki Xiaomi Mi Mix 2 nasıl olacak?

2016 yılında satışa sunulan ve sahip olduğu özellikler ile geçen yılın en üst düzey modellerinden biri olan ancak özelliklerinden ziyade yüzde 91.3 gibi bir ekran gövde oranıyla üretilen Xiaomi Mi Mix’in devam modelinin geleceği iddiaları ortaya çıktı.

Çerçevesiz ekranıyla tam bir tasarım harikası olan Mi Mix modelinin devam modelinin ise Xiaomi Mi Mix 2 olarak adlandırılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Teknik özellikler tarafında herhangi bir bilgi açıklanmazken, bu modelin de yine çok yüksek bir ekran gövde oranı ve son derece şık bir tasarım ile hazırlanacağı iddia ediliyor.

Hatırlanacağı üzere Xiaomi Mi Mix modeli, 6.4 inç boyutlu bir ekrana sahipti ve bu sebeple Phablet sınıfında yer alıyordu. 2017 yılında çıkacağı ön görülen Mi Mix 2 modelinin ise yüzde 93 ekran gövde oranına sahip olacağı ve ilk modele benzer bir ekran boyutuna sahip olacağı iddia ediliyor.