Xiaomi Black Shark 3S Tanıtıldı

Xiaomi Black Shark 3S

Xiaomi yeni akıllı telefonu Black Shark 3S modelini tanıttı.

Xiaomi Black Shark 3S Teknik Özellikleri

Xiaomi firması mobil oyuncuları mutlu edecek yeni bir akıllı telefona daha resmiyet kazandırdı. Xiaomi Black Shark 3S‘in teknik özellikleri ve satış fiyatı firma tarafından duyuruldu. Serinin önceki modellerinde olduğu gibi bu cihaz da donanım tarafında ilgi çekmeyi başarıyor. Ancak akıllı telefonun fiyatı tüketicileri biraz üzebilir.

Xiaomi firmasının oyuncu telefonunun ekranı AMOLED teknolojisine, 120 Hz tazeleme hızına ve 270 Hz dokunma hassasiyetine sahip. Akıllı telefonun ekran büyüklüğü ise 6,67 inç. Cihazın tasarımında çentikli bir yapı yok. Samsung Galaxy S8+ ve S9 ailesindeki tasarıma benzer bir dizayn bizleri karşılıyor.

Akıllı telefonun teknik özellikleri ve fiyatı açıklandıktan sonra en çok dikkat edilen nokta donanım tarafıydı. Qualcomm firmasının amiral gemisi modeller için ürettiği Snapdragon 865 işlemciden güç alan akıllı telefon 12 GB LPDDR5 RAM’e sahip. Dahili depolama tarafında ise 128 GB / 256 GB ve 512 GB olmak üzere 3 farklı alternatif mevcut.

Cihazın arka kısmında 3’lü kamera konumlandırılmış. 64 megapiksel ana kameraya, 13 megapiksel ultra geniş açı lensi ve 5 megapiksel derinlik algılayıcı eşlik ediyor. Akıllı telefonun ön kısmında ise 20 megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerası bulunuyor.

Oyunculara yönelik olan bu akıllı telefonun arayüzü de hitap ettiği alana göre özelleştirilmiş. MIUI 12’nin özelleştirilmiş versiyonu olan JOYUI 12 ile kullanıcılar 3 boyutlu ses ile oyun titreşimi gibi çeşitli özelliklere ulaşabilecek.

Xiaomi Black Shark 3S Fiyatı

Cihazın 128 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonu 575 dolar, 256 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonu 615 dolar ve 512 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonu ise 690 dolar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir