WWE 2K22 Duyuruldu

WWE 2K22

Visual Concepts‘in geliştirdiği uzun zamandır merakla beklenen WWE 2K22 resmi olarak duyuruldu.

WWE 2K22

2K Sports şirketinin her yıl geleneksel olarak piyasaya sürdüğü Amerikan Güreşi serisi WWE’nin en yeni oyunu resmi olarak duyuruldu. 619 hareketi ile hafızalara kazınan ve WWE’nin son 20 yılına damga vuran güreşçilerden olan Rey Mysterio oyunun kapağında yer alıyor.

Geçen yılın Ağustos ayından itibaren hakkında birçok sızıntılar çıkan 2K Sports tarafından bir türlü duyurulmayan WWE 2K22 nihayet ortaya çıktı.

WWE 2K22’nin kapağını geleceğin Hall of Fame olması beklenen starı Rey Mysterio süsledi. Oyun ile ilgili resmi duyuru Rey Mysterio’nun da bulunduğu ve WWE’nin efsane yorumcusu Byron Saxton tarafından sunulan bir sanal tanıtımla yapıldı.

Oyunu ön sipariş ile alan oyun severlere WWE 2K22 Undertaker Immortal Pack isimli bir oyuncu paketi hediye veriliyor. Bu pakette WWE’nine efsane güreşçilerinden Mark Calaway (The Undertaker)’ın kariyerindeki farklı dönemleri temsil eden 3 farklı personası hediye ediliyor. Oyuncular bu 3 karakterden istediğini seçerek oyundaki herhangi bir modda kullanabilecekler.

WWE 2K22 Çıkış Tarihi

Oyunun çıkış tarihi 11 Mart 2022 olarak açıklandı.

WWE 2K22 Fiyatı

WWE 2K22’nin yeni jenerasyon standart versiyonunun fiyatı 70 dolar. nWo 4-Life isimli versiyonunun fiyatı ise 120 dolar. Hulk Hogan, Kevin Nash, Scott Hall, Syxx ve Eric Bischoff gibi efsane WWE güreşçileri de oynanabilir olarak oyunculara sunuluyor. Ayrıca Deluxe versiyonda yer alan 5 paketlik DLC içeriği ve her oyunu 2 jenerasyonda da oynayabilme gibi avantajlar sunuluyor.

WWE 2K22 Tanıtım Videosu

WWE’nin resmi Youtube hesabında yayınladığı WWE 2K22 tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir