Windows 10 Pro Türkçe İndir

Her zaman ki gibi Microsoft yaptığı yazılımları bir üst seviyeye taşıyarak müşterilerinin bilgisayar üzerindeki keşfini ve deneyimini daha da arttırıp, zevklendiriyor. Günümüzün en büyük işletim sistemine sahip olan Microsoft, bu sefer Windows 10 Pro ile karşımızda. Bu sürüm ile bilgisayar kullanımı çok daha kolay.

windows-10

Windows 10 pro indir kelimesiyle Google’da arattığınız zaman önünüze bir çok site çıkacaktır fakat hangisi daha güvenilir? İşte size en temiz ve en güvenilir Windows 10 pro indirme adresleri. Normalde diğer siteler iso dosyalarının içerisine kendince virüs yükleyerek sisteminizde Windows 10 Pro’yu yükledikten sonra gezinebiliyor veya bilgisayarınızı zombi bilgisayar olarak kullanabiliyorlar. Bunun önüne geçebilmek adına size en temiz Windows 10 Pro .iso indirme linkini paylaşıyoruz. Ayrıca bu paylaştığımız link Microsoft tarafından da paylaşılmıştır. Bu yüzden güvenle indirme yapabilirsiniz.

Windows 10 Pro Nasıl Yüklenir?

Windows 10 Pro’yu indirebilmek için ilk önce Windows’un kendi programı olan MediaCreationTool programını indirmeniz gerekmektedir. Bu programın iki sürümü mevcut yani 32 bit versiyon bilgisayalar için şu linkten; http://download.microsoft.com/download/1/C/8/1C8BAF5C-9B7E-44FB-A90A-F58590B5DF7B/v2.0/MediaCreationTool.exe

64 bit sistemle çalışan bilgisayarlar için şu linkten indirme yapabilirsiniz; http://download.microsoft.com/download/1/C/8/1C8BAF5C-9B7E-44FB-A90A-F58590B5DF7B/v2.0/MediaCreationToolx64.exe

Daha sonra indirilen MCT.Exe programına tıklayın be çalıştırın. Açılan ekranda şu seçeneği işaretleyip ileri butonuna tıklayın; Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur’u seçeceksiniz. Sonraki ekrandan kullandığınız dili ve bilgisayarınızın işletim sisteminde olan sürümü seçmelisiniz yani 32 bit ise 32 bit’i 64 bit ise 64 bit’i. Hemen ardıdan açılan pencerede Windows 10 Pro’yu nereye yüklemek istediğiniz sorulacaktır. Buna .ISO dosyası seçeneği ile cevap vereceksiniz sonrasında ileri diyeceksiniz.

Açılan pencerede kaydet seçeneğine tıklayarak Windows 10 Pro .iso dosyası olarak bilgisayarınıza iniyo olacak. İnen dosyaya da çift tıklayıp çalıştırdıktan Windows 10 Pro bilgisayarınıza yükleniyor olacaktır.

1 Yorum

  1. Merhabalar,

    Sizin mediatool ile programı indirip flash’a yazdım.
    Fakat aöılışta bootmgr image is corrupt. the system cannot boot hatası veriyor.

    İmage da sorun olabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.