Windows 10 Pro Satın Al Son Sürüm Kullanmaya Başla

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro çıktığı ilk günden beri işletim sistemleri arasında en çok kullanılan versiyon olmayı başardı. Başarısının arkasında Windows 10 güvenliği, devamlı güncel olması ve kurumsal bazlı birçok özelliğinin olması duruyor. Bireysel ve kurumsal kullanıcıların Windows 10 Pro satın al yapmasının en büyük sebebi ise araştırmalara göre son sürümlere önce erişim sağlaması ve bilgi güvenliğini sağlayan en iyi Windows 10 versiyonu olması.

Windows 10 Pro Satın Al

BitLocker şifreleme özelliği sayesinde bilgisayarınıza erişmeye çalışan kötü niyetli kişilere dur diyebiliyor ve verilerinize erişmesine asla müsaade etmiyorsunuz. Bilgisayarınızın güvenliği için tüm güncellemeleri ve BitLocker güvenliğini kullanmanız gerekiyor. Windows 10 Pro satın al işlemi ile tüm hepsine hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Office 365 Lisans OneDrive İle Birlikte

Office 365 lisans anahtarı kullanmaya başlamanızın en ayrıcalıklı sebeplerinden bir tanesi 1 yıl boyunca sahip olacağınız tüm Office 365 uygulamaları satın al yanı sıra 5 TB Onedrive alanına da sahip olacak olmanız. Bilgisayarınıza yüklediğiniz Office 365 ile birlikte gelen onedrive içerisinde istediğiniz tüm dosya uzantılarını rahatlıkla yükleyebilir ve Microsoft güvencesi ile bulut hesabınızda barındırabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda ki önemli evrakları ve dosyalarınızın gereksiz yer kaplamasını engelleyebilir ve onların güvenliği açısından artık içiniz rahat edebilir. En uygun fiyatların bulunduğu Uygun Bana sitesinden Office 365 satın al yapabilir ve çok ucuz fiyata Office sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.