Wi-Fi Hızını İki Kat Artıran Cihaz: WIFI XtraBoost

Wi-Fi

Wi-Fi hızını iki kat artıran cihaz WIFI XtraBoost‘un tüm detayları haberimizde.

Wi-Fi Hızını İki Kat Artırın

Günümüzde en çok kullandığımız teknolojilerden birisi kablosuz internet bağlantısı. İnternet olmadan ilerleyemediğimiz günümüzde yaşadığımız sorunlar da mevcut. Ev ve iş kullanıcılarının Wi-Fi bağlantısı kullanırken yaşadığı sorunlar oldukça can sıkıcı olabiliyor. Tam da bu noktada yeni ortaya çıkan bir cihazla yavaşlayan kablosuz bağlantısını iki katına çıkarmak mümkün.

İnternet servis sağlayıcıları yüksek paket hızı kullanan müşterilerine internet bant genişliğinin bir kısmını ayırıyor. Böylece daha düşük hız kullanan müşterilerin paydası daraldığından internet hızı da maalesef istenen performansa ulaşamıyor.

WIFI XtraBoost

Daha uygun fiyatlı internet kullanan müşterilerin yaşadığı bir başka sorun da, bant genişliğinin yoğun kullanıldığı saatlerde özellikle akşam ve hafta sonları internet hızları daha da yavaşlıyor.

Türkiye’de en büyük internet servis sağlayıcılarından birisinde çalışan eski bir mühendis, bu konuda yapılanların müşteriler açısından haksız olduğunu düşündü ve İSS’nin hız kısıtlamasını atlayan bir cihaz geliştirdi.

Küçük bir kutu olan WIFI XtraBoost’un içinde 2 adet kablosuz yönlendirici ile güçlü bir amplifikatör yer alıyor.

İnterneti Yavaşlatan Tüm Etkenlerden Kurtulun

Wi-Fi bağlantı hızını 2-3 kata kadar artırdığı ifade edilen bu mini cihazın adı WIFI XtraBoost olarak açıklandı. Ortamdaki tüm ölü noktaları ve sinyali engelleyen kalın yapıları atlayabilen bu cihaz, teknik bilgi gerektirmeden kolayca kullanılabiliyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir