WhatsApp Premium Geliyor

WhatsApp

WABetaInfo hesabından yapılan paylaşımda firmalar için geliştirilen WhatsApp Premium duyuruldu.

WhatsApp Premium Duyuruldu

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp firmalara özel olacak WhatsApp Premium versiyonunu hizmete almaya hazırlanıyor. Sosyal medya platformları ile ilgili sık sık paylaşım yapan Matt Navarra Twitter hesabından WABetaInfo sitesinin linkini paylaşarak yeni haberi duyurdu. Blog yazısında yeni özellikle ilgili bilgiler var. Peki WhatsApp Premium neler sunacak?

WhatsApp Premium’da 10 Cihaza Kadar Destek Verilecek

WABetaInfo hesabındaki paylaşıma göre firmalar için geliştirilen WhatsApp Premium 10 cihaza kadar çoklu kullanım desteği sunacak. Firma sahipleri müşterilerini uzun süre bekletmeden birden fazla cihazdan iletişim kurmuş olacak.

Firmalar için ön plana çıkacak olan yeni özellik Android, iOS ve masaüstü versiyonları için WhatsApp Business Beta’da geliştirilmeye devam ediyor. WhatsApp Premium ayrıca firma hesaplarının özel bir iş bağlantısı oluşturmasına da imkan sunacak. Müşteriler bu bağlantı ile hatırlaması kolay bir adres üzerinden firmalarla iletişim kurabilecek. Yenilik yalnızca WhatsApp Business versiyonunda isteğe bağlı olarak kullanılacak yani standart WhatsApp hesaplarında sunulmayacak.

Yeni Özellik Geliştirme Aşamasında

Yeni özellik henüz geliştirme aşamasında. Bu nedenle konu ile ilgili daha fazla detay yok. WhatsApp yetkililerinin ilerleyen süreçte daha fazla açıklama yapması bekleniyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.