Westworld’ü İzledim, Şaşkınım!

Yabancı dizi sektöründe son dönemlerin en inanılmaz dizisi hiç kuşkusuz WestWorld dizisi.

Bilim kurgu alanında yapılmış olan ve bu zamana kadar yapımcılık açısından en harika görsellerin kullanıldığı dizide, ilk bölümlerin anlaşılmazlığı izleyiciyi diziye daha da bağlıyor. Zengin ve parası olan insanların gerçek hayatta yapamadıkları cinayet, kasten adam öldürme, tecavüz ve daha bir çok şeyi yapabilmelerine imkan sağlayan bir simülasyonun içerisinde geçen dizide, yer olarak bir kovboy kasabası seçilmiş.

Bu simülasyonun içerisindeki robotik karakterler öldüklerinde tekrar canlanma ve yaşadıkları hiç bir şeyi hatırlamama durumundan ötürü dizinin sürekli değişkenlik gösteren karakterleri izleyici açısından bir hayli ilgi duyulmasına neden oluyor. Ancak bu robotik karakterlerin yaşadıkları olaylarla birlikte duygularının oluşması diziyi apayrı bir boyuta taşıyor. Bilim kurgu ögelerden maksimum oranda faydalanan dizi bazı sahnelerle resmen izleyicinin hafızasına kazınıyor.

Yapay olarak üretilen insan kalbi, kulağı, gözleri ve bütün organlarının bilim kurguyla birleşmesi de tam bir görsel şölen yaratıyor. Dizi içerisinde pek çok sanatsal etkinliğe de değiniliyor. Bir sahnesinde Da Vinci’nin insan anatomisi tablosunun sergilendiği bölüm çoğu izleyicinin diziye hayran kalmasına sebep olmuş. Çoğu dizi yorumcularından geçer not alan Westworld dizisi bu alanda diğer hiç bir diziye benzemiyor.

Westworld’u Nereden İzledim?

Dizinin en kaliteli izlenebilecek dizi izleme sitesi şüphesiz https://altyazilidizi.co/dizi/westworld adresinden geçiyor. HD kalitede dizi izleme konusunda takıntılı olan kişilerin rahatlıkla her diziyi bulabileceği ve izleyebileceği bir adres olan https://altyazilidizi.co adresi günlük her yabancı diziyi sitesine taşıyor. Westworld izle kısmından dizinin ilk sezonunun bütün bölümlerinde HD ses ve görüntü kalitesinde ulaşmak mümkün. Western, bilim kurgu ve gerilim alanlarında üretilmiş olan dizinin ikinci sezonun çıkması ise merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.