Globalleşmenin de etkisiyle pek çok işletmenin yurtdışına hizmet vermek için yol almaya çalıştığı günümüz şartlarında hizmet ve ürünlerin yurtdışına tanıtılması konusunda en efektif araçlardan biri de web siteleridir. Bu konuda artık rekabet ortamının kızışmasıyla pek çok işletmenin “web sitemi X dilde çevirttim, o halde küresel olarak hizmet vermeye hazırım” düşünce yapısından kurtularak, işin teknik detaylarını da göz önünde bulundurması ve beklentilerini buna göre ayarlaması gerekiyor.

protranslate

Online çeviri hizmetleri platformu Protranslate.net ile kurumsal, global, şirket, resmi web siteleri gibi her dilde tüm site çevirisi işlemlerinizde profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda Protranslate.net, web sitesi çevirinizde PHP, HTML, Javascript, .NET, MySQL, CSS tabanlı sitenizin yazı kodlarını koruyarak, kaynak dildeki sayfanın doğallığı ve anlatımına da sadık kalıyor.

Siz de www.protranslate.net ile web sitenizi tüm dillere çevirin, hem yeni müşterilere ulaşın hem de rakiplerinize fark atın!