Vodafone Geçiş Avantajları 2020

Vodafone

Vodafone numara taşıma ve yeni hat kampanyaları hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Vodafone’a geçiş avantajları ve bedava internet nasıl yapılır açıklamada.

Vodafone’a Geçiş Nasıl Yapılır?

Vodafone numara taşıma ve yeni hat başvurusu internet üzerinden yapılabilmektedir. Vodafone resmi sitesi: https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/ linkinden bu başvurular gerçekleştirilebilir. Başvuru sonrasında hattınız belirttiğiniz adrese gelmektedir. Öncesinde verdiğiniz bilgiye göre Vodafone müşteri hizmetleri kimlik bilgilerinizi teyit etmek için sizi arayacak. Sonrasında verdiğiniz randevuya göre yeni hattınız kurye ile kapınıza kadar geliyor.

İlk Ay 20 GB Bedava İnternet

Vodafone ilk aya özel 20 GB hediye internet veriyor. Yeni hat veya numara taşımak isteyen aboneler için ilk ay geçerli olmak üzere 20 GB bedava internet tanımlıyor. Red ve Redli Genç tarifelere özel ilk ay 20 GB, Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelere özel ilk ay 10 GB internet hediye.

Whatsapp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma

Vodafone yeni aboneleri whatsapp sınırsız mesajlaşma ve görüntülü konuşma yapabilir. Vodafone Freezone tarifelerindeki sınırsız whatsapp özelliğine artık sesli ve görüntülü konuşmalar da dahil. İnternetinizden yemeden sevdiklerinizle sınırsız görüntülü konuşabilin.

Daha fazla bilgi almak için https://bedavainternet.com.tr/vodafone-numara-tasima-kampanyalari/1127/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir