3 gün şarj süresi ile dikkat çeken Vernee Active tanıtıldı. Akıllı telefonun tüm detayları ve satış fiyatı haberimizde.

Vernee Active 1 Kez Yapılan Şarjla 3 Gün Kullanılabiliyor

Hızla gelişmeye devam eden günümüz teknoloji dünyasında sürekli daha iyi seviyelere gelen akıllı telefonlar pil ömrü konusunda maalesef bekleneni veremiyor. Bu konuda Vernee Active isimli akıllı telefon güçlü donanımı ve 3 gün pil ömrü ile rakiplerinden sıyrılıyor.

Akıllı telefonlar yepyeni özelliklerle bir üst noktaya taşınırken en önemli sorunların başında gelen pil süresi ise maalesef uzun zamandır ciddi bir ilerleme gösteremiyor.

Vernee Active Teknik Özellikleri

Yeni tanıtılan Vernee Active isimli model ise şu ana kadar tüm bildiklerinizi bir kenara bırakın diyor adeta. 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olan cihaz 8 çekirdekli Helio P25 işlemcisinden güç alıyor.

ut128 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM’in yer aldığı akıllı telefonda 13 megapiksel arka, 8 megapikselde ön kamera mevcıt. Akıllı telefonun en çok dikkat çeken yanı ise 4.200 mAh kapasitesindeki 3 gün kullanım vadeden bataryası.

Hızlı şarj destekli akıllı telefonda Android 7.0 işletim sistemi bulunuyor. Parmak izi okuyucu da yer alan cihaz ayrıca toza, suya, sıcağa, soğuğa ya da düşmeye karşı da dayanıklılık sunuyor. Akıllı telefon 189 gram ağırlığında.

Vernee Active Fiyatı

Cihazın satış fiyatı 320 dolar.