Varf Safety İle Yüksekte Çalışma Güvenliği

Güvenlik ve güvenliği sağlayan ekipman donanımı sayesinde kaliteli malzemeler ile hizmet veriliyor.

Yüksek yapılarda çalışan personelin ya da bu alanda yaşayan kişilerin dış çevreye olan güvenliği koruma parmaklıkları ve enerji emen cihazları ile desteklenmiştir. Varf Safety ile can ve mal güvenliğinizi kontrol altına alırken, olası doğa olaylarına karşı görülecek zararı en aza indirebilmek amaçtır. Aynı zamanda çalışmakta olan personelin olası bir dalgınlık ya da istenmeyen durum karşısında alacağı hasarı en aza indirmek.

Yaşam Hattının Önemi Nedir?

Sürekli olarak yüksek binalarda çalışan personeller için can ve mal kaybını önlemek için geliştirilmiş bir sistemdir. Günlük oluşan olası tehlikeli durumlara karşı yaşam hatları oluşturulmuştur. Yaşam hattı binaların çatı bölümünde, personelin çalışma esnasında kullandığı ekipmanlarda müşteriye birçok avantaj sunar. Varf Safety ile yüksek yerlerde çalışmak ve bulunmak artık daha güvenli hale gelmiştir.

Yüksekte Çalışma Riskini En Aza İndirin!

Yatay yaşam hattı güvenlik açısından kullanıldığı yer korkuluğu ve parapeti olmayan inşalarda kullanılır. Buradaki çalışan personelin tehlikelere karşı korunması için bu yaşam hattı kullanılır. Yatay hatta tasarımının güçlü olması ve yapısı gereği 3 kişinin aynı anda kullanabileceği şekilde üretilmiştir.

Dikey yaşam hattı can güvenliği alınmış olan personelin, çalışma esnasında tırmanacağı, çıkacağı ve ineceği, tutunacağı yerlerde kullanılan dayanıklı ürünlerdir. Olası düşme, kayma gibi durumlara karşı braketler oluşturulmuştur. Bu hattın ana taşıyıcısı olarak bilinen enerji emicisi vardır.

Kaliteli Malzemeden Üretilmiş Güvenilir Ürünler

Müşteri memnuniyeti, can güvenliği, tehlikelere karşı önlem alma, kaliteli ürünler üretmek ve bunların onarımını yapmak gibi bir amaç etrafında toplanmıştır. Sürekli olarak yüksek yapılarda çalışanlar ve yaşayanlar için tehlikeyi önleyici olan önlemler alınır. Olası kazaların ve dikkatsizliğin önüne geçmek için kaliteli ürünler ile hizmet verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir