Uzun Etek

Düğmeli etek modelleri, fermuarlı etek modellerine göre daha sağlamdır. İçerisinde 10′ dan fazla düğme bulunur. Yırtmaç şeklinde tercih edenler, bir kaç tane düğmeyi açabilirler.

Eteğin kareli, düz, çizgili gibi farklı model çeşitleri vardır. Renklerden; açık mavi, kapalı mavi vb. çeşitleri vardır. Bu çeşitler sayesinde, etek üzerine giyilebilecek farklı bluz gibi kıyafetler ile kombin oluşturabilir. Ayrıca elbisenin yere değen modeli de vardır. Bu şekilde altına giyilebilecek beyaz spor ayakkabılar bu etek modeline adeta uyum sağlar. Kumaş bakımından incedir ve yaz aylarında kişinin terlememesini sağlar. Kaşıntı yapma ihtimali yoktur, içerisinde kullanılan malzemeler tamamen insan teni için yapılmıştır. Önden düğmeli uzun etek çeşitleri oldukça fazladır ve satışları da buna bağlı olarak çokça yapılmaktadır.

İndirimli Etek Modelleri

İroni tekstil içerisinde, indirimli uzun etek modelleri bulunuyor. Siyah uzun etekler ve pileli etekler, çokça satılıyor. Pileli modellerin uçlarında bulunan pileler bir bayan için şık bir tasarım sunuyor. Ayrıca uzun etek modellerini, her yaştan bayan rahat bir şekilde giyebilir. Lastikli uzun etek modelleri, bayanlar adına kolaylık sağlıyor. Çünkü diğer etek modellerinde eteğin bol gelme ihtimali olsa da, lastikli olan modeller beli sıkı bir şekilde kavrar. Bu sayede, bayan için rahat bir yaşamın meydana gelmesine yardımcı olur.

Kalem Etek Modelleri

Kalem uzun etek modelleri, zayıf bayanlar için oldukça idealdir. Şık bir görünüme sahip olmak isteyenler ve 34 beden olan her bayan bu eteği rahat bir şekilde giyebilir. Etek tercihinde, bayanların fikirleri önem taşıyor. Konu hakkında geniş çaplı bir araştırma yapılmalıdır.

Bunun adına https://www.ironitekstil.com bu siteden bilgi alınabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir