İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yaşayan ve Bosch marka ürünleri kullanan birçok vatandaşımızın tercih ettiği ve memnun kaldığı özel Bosch Servis yıllardan beri aynı.

Bosch Servis Ümraniye firması olarak Bosch markalı bütün ürünleriniz için özel servis hizmeti sunarak teknik anlamda tam donanımlı personel ekibimiz, hizmet avantajlarımız, garantilerimiz, kalitemiz, müşteri memnuniyeti anlayışımız ve tecrübemiz ile rakiplerimiz arasından sıyrılarak özel teknik servis denildiği zaman akla gelen sayılı firmalardan biri olmayı başarmış durumdayız. Evinizdeki olmazsa olmaz eşyalarınızın markası Bosch ise ve teknik servis ihtiyacınız varsa firmamız daima yanınızdadır.

Firma olarak misyonumuz daima özen gösterdiğimiz teknik servis anlayışımız ve müşteri memnuniyetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin Bosch ürünleri konusunda güvenebilecekleri bir kuruluş olmak için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Bosch markalı ürünleriniz için özel servis hizmetimiz kapsamında ürünlerinizin teknik destek sürecini canlı destek hattımız aracılığı ile takip edebilmektesiniz. Canlı destek hattımız haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmetinizdedir. Böylece ürünlerinizin durumu hakkında güncel bilgiye sahip olabilmektesiniz. Ürünlerinizin parça değişimlerinde kesinlikle orijinal parçalar kullanmaktayız. Firma olarak ürünlerde orijinal parçaların dışında diğer parçalar kesinlikle hizmet anlayışımız dahilinde değildir. Donanımlı ve işinde uzman teknik kadromuz sayesinde ürünlerin sorunları kısa süre içerisinde tespit edilir, çözülür ve size teslim edilir. Firmamız aynı gün servis hizmeti de sunmaktadır. Aynı gün servis hizmetinin mümkün olmadığı durumlarda ise çok kısa süre içerisinde onarım, bakım gibi süreçler tamamlanmaktadır.

Değişim yaptığımız parçalar için bir yıl garanti veren bir özel servis firması olarak ürünler teknik bakımımızdan çıktıktan sonra bir yıl içerisinde yaşayabileceğiniz bir problemde de yanınızda olmaktayız. Siz de Bosch Servis Ümraniye hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.